Thu, July 7, 2022

Ashburn Village

CSL Teams

SIGN IN  
ABOUT CSL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2022 League Leaders
 
Boys 8&Under 25 Free
19.12
Aaron Erdas
AV
Girls 8&U 25 Free
18.35
Ava M Brown
BCS
Boys 9-10 50 Free
34.51
Karon Salee Moten
C
Girls 9-10 50 Free
36.78
Julianne D Timberlake
FF
Boys 11-12 50 Free
28.5
Benjamin M Matyas
CHD
Girls 11-12 50 Free
29.86
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Free
26.0
Yaron K Li
AF
Girls 13-14 50 Free
28.93
Audrey I Hayward
ABF
Boys 15-18 50 Free
24.12
McGrath S Marsh
AKC
Girls 15-18 50 Free
28.57
Isabel Z Will
AV
Boys 8&Under 25 Back
19.1
Adrian L Adriano
MG
Girls 8&Under 25 Back
22.75
Sophia A Lu
CHD
Boys 9-10 50 Back
39.97
Karon Salee Moten
C
Girls 9-10 50 Back
42.12
Julianne D Timberlake
FF
Boys 11-12 50 Back
36.03
Noah P Sharabi
AF
Girls 11-12 50 Back
33.51
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Back
30.21
Gage M Everitt
BCS
Girls 13-14 50 Back
32.82
Michelle Y Yoon
BCP
Boys 15-18 50 Back
27.36
Emil LaSida
C
Girls 15-18 50 Back
31.8
Isabel Z Will
AV
Boys 8&Under 25 Breast
22.96
Adrian L Adriano
MG
Girls 8&Under 25 Breast
25.43
Iniya Palpandian
AF
Boys 9-10 50 Breast
47.56
William B Coleman
AKC
Girls 9-10 50 Breast
46.12
Summer A Springer
AKC
Boys 11-12 50 Breast
37.84
Leonardo F Garcia Rivera
BCS
Girls 11-12 50 Breast
40.25
Karina A Bird
BCS
Boys 13-14 50 Breast
32.6
Diego Ramos
FM
Girls 13-14 50 Breast
37.75
Madison K Bedford
BCP
Boys 15-18 50 Breast
29.58
Michael Zhang
BCP
Girls 15-18 50 Breast
35.06
Ashley D Kirby
FF
Boys 8&Under 25 Fly
18.0
Adrian L Adriano
MG
Girls 8&Under 25 Fly
21.72
Emmanella J Kim
BCS
Boys 9-10 25 Fly
17.0
Chase P Rogers
MG
Girls 9-10 25 Fly
18.3
Summer A Springer
AKC
Boys 11-12 50 Fly
31.6
Benjamin M Matyas
CHD
Girls 11-12 50 Fly
30.81
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Fly
28.27
Tyler Phillips
FF
Girls 13-14 50 Fly
31.32
Emma C Cigna
AF
Boys 15-18 50 Fly
25.81
McGrath S Marsh
AKC
Girls 15-18 50 Fly
30.82
Angelina N Sagaow
CC
Boys 8&Under 100 IM
1:46.97
Aaron Erdas
AV
Girls 8&Under 100 IM
1:58.41
Kate Z Li
AF
Boys 9-10 100 IM
1:32.15
Noah H Sultan
CAS
Girls 9-10 100 IM
1:32.22
Summer A Springer
AKC
Boys 11-12 100 IM
1:14.08
Leonardo F Garcia Rivera
BCS
Girls 11-12 100 IM
1:16.31
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 100 IM
1:07.10
Diego Ramos
FM
Girls 13-14 100 IM
1:14.09
Sasha A Taylor
FM
Boys 15-18 100 IM
59.03
Michael Zhang
BCP
Girls 15-18 100 IM
1:12.09
Angelina N Sagaow
CC
Boys 18&U 200 Free Relay
2:00.09
Karon Salee Moten
Alex Guevara
Jonathan Ramsdell
Emil LaSida
C
Girls 18&U 200 Free Relay
2:06.94
Madison K Bedford
Lexie A Morrison
Josephine M Baldwin
Rachel A Jones
BCP
Mixed 18&U 200 Medley Relay
2:09.89
Michelle Y Yoon
Lexie A Morrison
Michael Zhang
Lukas R Askvig
BCP
Boys 8&Under 100 Medley Relay
1:43.18
Eamon J Shepherd
Brady E Heflin
Riley P Klotz
Camden M Waite
ABF
Girls 8&Under 100 Medley Relay
1:32.99
Grace M Parker
Sedona N Springer
Aubrey E Larson
Julia V Fairchild
AKC
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:21.08
Kieran A Mello
Romir Kamat
Mason K Fox
Bryson W Geno
AV
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:21.09
Emma R Lee
Melanie C McGarry
Heidi H Shin
Madison R Dalton
AF
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:29.84
Gerard J Gibbs
Leonardo F Garcia Rivera
Samuel A Hadi
Adam C Lash
BCS
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:25.86
Lexie A Morrison
Elise K Larson
Olivia R Dougherty
Petra A Gruendel
BCP
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:08.75
Gage M Everitt
Alexander N Chu
Noah J Kittayapison
Lukas D Steinhelper
BCS
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:18.15
Sunny B Chen
Marley S Antognoli
Callan A Marquardt
Sydney M Kish
CAS
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:48.05
JT Schmid
Michael Zhang
Joshua R Donovan
Aaron Erickson
BCP
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:09.78
Margaret F Sughrue
Alexandra C Browne
Ashley R Deabler
Azmera P Gebre
AKC
 
 
ADDRESS
44078 Cheltenham Circle
Ashburn, VA 21047