Wed, June 28, 2017

Franklin Farm

Team Map

SIGN IN  
ABOUT CSL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2017 League Leaders
 
Boys 8&Under 25 Free
17.03
Benjamin Kiley
SF
Girls 8&U 25 Free
17.57
Lila Sherman
FM
Boys 9-10 50 Free
32.08
Andrew T Char
AV
Girls 9-10 50 Free
33.41
Micaela Perezous
CY
Boys 11-12 50 Free
27.39
McGrath S Marsh
AKC
Girls 11-12 50 Free
29.28
Claire Mowery
FM
Boys 13-14 50 Free
27.44
Gabriel Lao
HV
Girls 13-14 50 Free
29.0
Jennifer Luong
SRD
Boys 15-18 50 Free
25.2
John P Moore
BL
Girls 15-18 50 Free
28.28
Alexa M Cuomo
MG
Boys 8&Under 25 Back
21.12
Matthew Char
AV
Girls 8&Under 25 Back
21.65
Lila Sherman
FM
Boys 9-10 50 Back
35.59
Christopher Qian
BL
Girls 9-10 50 Back
38.59
Anna C Klotz
ABF
Boys 11-12 50 Back
34.72
Albert Kang
MG
Girls 11-12 50 Back
33.97
Mackenzie L Gupton
AV
Boys 13-14 50 Back
30.5
Emil LaSida
C
Girls 13-14 50 Back
31.53
Jennifer Luong
SRD
Boys 15-18 50 Back
29.34
Benjamin Neubauer
AF
Girls 15-18 50 Back
31.56
Alexa M Cuomo
MG
Boys 8&Under 25 Breast
23.13
Matthew Char
AV
Girls 8&Under 25 Breast
23.9
Payton E Masten
CAS
Boys 9-10 50 Breast
43.01
Andrew T Char
AV
Girls 9-10 50 Breast
44.11
Nora Sherman
FM
Boys 11-12 50 Breast
35.43
McGrath S Marsh
AKC
Girls 11-12 50 Breast
38.9
Natalie A Schlemmer
CAS
Boys 13-14 50 Breast
33.57
Michael Zhang
BCP
Girls 13-14 50 Breast
36.1
Kathryn Oakford
SRD
Boys 15-18 50 Breast
32.5
Zachary A Rosenthal
AKC
Girls 15-18 50 Breast
35.92
Julia M Moser
CC
Boys 8&Under 25 Fly
21.33
Benjamin Kiley
SF
Girls 8&Under 25 Fly
20.15
Lila Sherman
FM
Boys 9-10 25 Fly
16.28
Christopher Qian
BL
Girls 9-10 25 Fly
16.63
Mackenzie L Speilman
CAS
Boys 11-12 50 Fly
30.84
McGrath S Marsh
AKC
Girls 11-12 50 Fly
32.98
Carly E Lahr
FG
Boys 13-14 50 Fly
29.34
Emil LaSida
C
Girls 13-14 50 Fly
30.66
Jennifer Luong
SRD
Boys 15-18 50 Fly
26.07
Brandon Fabian
CC
Girls 15-18 50 Fly
29.93
Rachel L Schlemmer
CAS
Boys 8&Under 100 IM
1:39.65
Jason K Xin
AF
Girls 8&Under 100 IM
1:47.30
Payton E Masten
CAS
Boys 9-10 100 IM
1:23.08
Christopher Qian
BL
Girls 9-10 100 IM
1:25.43
Micaela Perezous
CY
Boys 11-12 100 IM
1:10.28
McGrath S Marsh
AKC
Girls 11-12 100 IM
1:17.15
Angelina N Sagaow
CC
Boys 13-14 100 IM
1:09.96
Michael Zhang
BCP
Girls 13-14 100 IM
1:10.56
Jennifer Luong
SRD
Boys 15-18 100 IM
1:05.59
Zachary A Rosenthal
AKC
Girls 15-18 100 IM
1:16.07
Regan Holstein
BL
Boys Mixed 200 Free Relay
1:58.75
Sean McCabe
Dax P Gorman
Frederick H DeWeese
Nicholas Longo
BCS
Girls Mixed 200 Free Relay
2:04.78
Caroline Atkins
Ella G Rieben
Olivia J LeCount
Jordan M Wenner
AV
Boys 8&Under 100 Medley Relay
1:36.34
Ryan M Sims
Lorenzo M Nadal
Druv A Pabba
Jason K Xin
AF
Girls 8&Under 100 Medley Relay
1:30.40
Megan E Hiltner
Payton E Masten
Katherine L Reynolds
Josephina L Kritsky
CAS
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:18.77
Tyler Rounds
Christopher Qian
Luke Baron
Kendrick Malpeli
BL
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:17.46
Sydney C Schlabach
Claire M McMahan
Mackenzie L Speilman
McKenna S Lyons
CAS
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:22.18
JT Schmid
Stephen D Dalil
Christopher Goggins
John Sakaguchi
BCP
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:22.72
Evelyn Q Nguyen
Caroline Atkins
Mackenzie L Gupton
Naska Batijargal
AV
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:08.56
Anderson Moffitt
Nathan Yu
Justin Lee
Ryan Jackson
SRD
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:11.46
Jennifer Luong
Kathryn Oakford
Abigail Church
Abigail Harrington
SRD
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:58.35
Keegan Findling
Thomas Moore
Benjamin Luginbill
John P Moore
BL
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:09.54
Dana Korotovskikh
Jordan M Wenner
Kayla Graham
Elise Q Nguyen
AV
 
 
ADDRESS
12700 Franklin Farm Rd
Herndon, VA 20171