Mon, September 25, 2023

Ashburn Village

Team Gallery

SIGN IN  
ABOUT CSL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2023 League Leaders
 
Boys 8&Under 25 Free
18.02
Larry L Talley III
CHD
Girls 8&U 25 Free
16.47
Julia V Fairchild
AKC
Boys 9-10 50 Free
33.0
Adrian L Adriano
MG
Girls 9-10 50 Free
33.6
Gabriella C Turi
CAS
Boys 11-12 50 Free
28.43
Darren Kim
AF
Girls 11-12 50 Free
29.12
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Free
24.53
Yaron K Li
AF
Girls 13-14 50 Free
27.41
Audrey I Hayward
ABF
Boys 15-18 50 Free
23.94
McGrath S Marsh
AKC
Girls 15-18 50 Free
27.8
Ashley D Kirby
FF
Boys 8&Under 25 Back
21.25
Bennett Sherry
C
Girls 8&Under 25 Back
21.25
Geneva A Fulham
BCP
Boys 9-10 50 Back
37.4
Adrian L Adriano
MG
Girls 9-10 50 Back
40.21
Alison H McNiff
BCP
Boys 11-12 50 Back
34.25
Jake Sim
AF
Girls 11-12 50 Back
32.27
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Back
27.89
Jason K Xin
AF
Girls 13-14 50 Back
30.93
Audrey I Hayward
ABF
Boys 15-18 50 Back
27.32
Zachary Berner
FM
Girls 15-18 50 Back
31.22
Allie G Witdoeckt
HV
Boys 8&Under 25 Breast
22.01
Chase Conjura
C
Girls 8&Under 25 Breast
22.57
Sedona N Springer
AKC
Boys 9-10 50 Breast
41.68
William B Coleman
AKC
Girls 9-10 50 Breast
43.42
Reagan L Welly
CY
Boys 11-12 50 Breast
37.76
James L Glover
SRD
Girls 11-12 50 Breast
36.78
Maya R McCarney
CY
Boys 13-14 50 Breast
31.41
Diego Ramos
FM
Girls 13-14 50 Breast
36.46
Marley S Antognoli
CAS
Boys 15-18 50 Breast
28.89
McGrath S Marsh
AKC
Girls 15-18 50 Breast
33.38
Ashley D Kirby
FF
Boys 8&Under 25 Fly
20.43
Jacob C Myzie
CY
Girls 8&Under 25 Fly
19.15
Julia V Fairchild
AKC
Boys 9-10 25 Fly
16.26
William B Coleman
AKC
Girls 9-10 25 Fly
16.95
Sabrina A Rowe
SAR
Boys 11-12 50 Fly
31.72
Weston J Fulham
BCP
Girls 11-12 50 Fly
30.01
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Fly
27.61
Kyle A Gadsby
AF
Girls 13-14 50 Fly
30.7
Sunny B Chen
CAS
Boys 15-18 50 Fly
25.94
McGrath S Marsh
AKC
Girls 15-18 50 Fly
29.11
Allie G Witdoeckt
HV
Boys 8&Under 100 IM
1:40.66
Bennett Sherry
C
Girls 8&Under 100 IM
1:39.28
Sedona N Springer
AKC
Boys 9-10 100 IM
1:19.90
William B Coleman
AKC
Girls 9-10 100 IM
1:27.63
Sabrina A Rowe
SAR
Boys 11-12 100 IM
1:13.42
Darren Kim
AF
Girls 11-12 100 IM
1:11.81
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 100 IM
1:01.71
Diego Ramos
FM
Girls 13-14 100 IM
1:09.40
Sunny B Chen
CAS
Boys 15-18 100 IM
59.26
McGrath S Marsh
AKC
Girls 15-18 100 IM
1:07.74
Allie G Witdoeckt
HV
Boys 18&U 200 Free Relay
2:01.53
Lincoln J Issa
Andrew P Zimmerman
Josef T Gruendel
Jack E Fulham
BCP
Girls 18&U 200 Free Relay
2:05.86
Vivian M Marshall
Kimberly K Lwin
Riley C Jackman
Audrey I Hayward
ABF
Mixed 18&U 200 Medley Relay
2:11.53
Jack M Miceli
Mejd R Hutchison
Vivian M Marshall
Kimberly K Lwin
ABF
Boys 8&Under 100 Medley Relay
1:23.27
Andrew R Iannuzzi
Liam G Botha
Jefferson P Miner
John T Sutor
FG
Girls 8&Under 100 Medley Relay
1:28.38
Marin R Keyser
Sedona N Springer
Julia V Fairchild
Teagan E O'Reilly
AKC
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:19.64
Brady J Meert
Maxim E Yashin
Gavin M An
Edmondson A Asgill
CAS
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:16.78
Gabriella C Turi
Bridget A Lawler
Victoria E Gill
Summer E Voigt
CAS
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:24.54
Everett H Shepherd
Jackson C Hom
Cole J Heflin
Vilva V Mahadevan
ABF
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:27.12
Gracie R Doyle
Allison R Gradich
Vivian M Marshall
Leah K Dolan
ABF
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:00.90
Kyle A Gadsby
Jason K Xin
Yaron K Li
Noah P Sharabi
AF
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:12.50
Samantha L Malarkey
Kaitlyn A Baily
Nina T Shupp
Stella R Sartori
CC
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:51.19
Joshua R Donovan
Stephen D Dalil
Levente A Fulwiler
Jack E Fulham
BCP
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:08.50
Michelle Y Yoon
Madison K Bedford
Juliana Wojcik
Anneliese F Jones
BCP