Sun, November 27, 2022

The CSL

Schedules and Results

SIGN IN  
ABOUT CSL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2022 League Leaders
 
Boys 8&Under 25 Free
15.75
Adrian L Adriano
MG
Girls 8&U 25 Free
17.93
Julia V Fairchild
AKC
Boys 9-10 50 Free
34.03
Jake Sim
AF
Girls 9-10 50 Free
36.28
Heidi H Shin
AF
Boys 11-12 50 Free
27.99
Benjamin M Matyas
CHD
Girls 11-12 50 Free
29.28
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Free
25.62
Yaron K Li
AF
Girls 13-14 50 Free
28.22
Audrey I Hayward
ABF
Boys 15-18 50 Free
23.94
Michael Zhang
BCP
Girls 15-18 50 Free
27.56
Victoria M Santino
AF
Boys 8&Under 25 Back
19.02
Adrian L Adriano
MG
Girls 8&Under 25 Back
21.63
Katherine E Matyas
CHD
Boys 9-10 50 Back
37.06
Karon Salee Moten
C
Girls 9-10 50 Back
42.12
Julianne D Timberlake
FF
Boys 11-12 50 Back
33.32
Benjamin M Matyas
CHD
Girls 11-12 50 Back
33.31
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Back
29.53
Jason K Xin
AF
Girls 13-14 50 Back
31.25
Audrey I Hayward
ABF
Boys 15-18 50 Back
26.45
Emil LaSida
C
Girls 15-18 50 Back
30.41
Rachel A Jones
BCP
Boys 8&Under 25 Breast
22.96
Adrian L Adriano
MG
Girls 8&Under 25 Breast
24.69
Iniya Palpandian
AF
Boys 9-10 50 Breast
45.54
Chase P Rogers
MG
Girls 9-10 50 Breast
45.13
Summer A Springer
AKC
Boys 11-12 50 Breast
35.71
Leonardo F Garcia Rivera
BCS
Girls 11-12 50 Breast
38.37
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Breast
32.6
Diego Ramos
FM
Girls 13-14 50 Breast
36.43
Madison K Bedford
BCP
Boys 15-18 50 Breast
29.11
Michael Zhang
BCP
Girls 15-18 50 Breast
34.03
Ashley D Kirby
FF
Boys 8&Under 25 Fly
17.78
Adrian L Adriano
MG
Girls 8&Under 25 Fly
20.75
Katherine E Matyas
CHD
Boys 9-10 25 Fly
15.94
Karon Salee Moten
C
Girls 9-10 25 Fly
17.78
Micaela Zuniga
C
Boys 11-12 50 Fly
30.95
Benjamin M Matyas
CHD
Girls 11-12 50 Fly
30.07
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Fly
27.41
Tyler Phillips
FF
Girls 13-14 50 Fly
30.63
Emma C Cigna
AF
Boys 15-18 50 Fly
25.81
McGrath S Marsh
AKC
Girls 15-18 50 Fly
29.34
Rachel A Jones
BCP
Boys 8&Under 100 IM
1:25.64
Adrian L Adriano
MG
Girls 8&Under 100 IM
1:32.08
Molly J Mello
AV
Boys 9-10 100 IM
1:27.85
Karon Salee Moten
C
Girls 9-10 100 IM
1:32.22
Summer A Springer
AKC
Boys 11-12 100 IM
1:12.97
Leonardo F Garcia Rivera
BCS
Girls 11-12 100 IM
1:16.31
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 100 IM
1:03.65
Diego Ramos
FM
Girls 13-14 100 IM
1:10.18
Audrey I Hayward
ABF
Boys 15-18 100 IM
58.31
Michael Zhang
BCP
Girls 15-18 100 IM
1:05.66
Rachel A Jones
BCP
Boys 18&U 200 Free Relay
2:00.09
Karon Salee Moten
Alex Guevara
Jonathan Ramsdell
Emil LaSida
C
Girls 18&U 200 Free Relay
2:06.94
Madison K Bedford
Lexie A Morrison
Josephine M Baldwin
Rachel A Jones
BCP
Mixed 18&U 200 Medley Relay
2:07.87
Michelle Y Yoon
Michael Zhang
Lexie A Morrison
Lukas R Askvig
BCP
Boys 8&Under 100 Medley Relay
1:37.58
Jonathan W Maslowski
John Hoffman
Aaron Erdas
Daniel Regal
AV
Girls 8&Under 100 Medley Relay
1:32.99
Grace M Parker
Sedona N Springer
Aubrey E Larson
Julia V Fairchild
AKC
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:20.53
Ethan Sherry
Tyler Turner
Karon Salee Moten
Sawyer Blais
C
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:21.09
Emma R Lee
Melanie C McGarry
Heidi H Shin
Madison R Dalton
AF
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:27.63
Max R Egbert
Zidane Mao
Erik R Zhang
Noah H Sultan
CAS
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:25.86
Lexie A Morrison
Elise K Larson
Olivia R Dougherty
Petra A Gruendel
BCP
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:08.75
Gage M Everitt
Alexander N Chu
Noah J Kittayapison
Lukas D Steinhelper
BCS
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:14.06
Michelle Y Yoon
Madison K Bedford
Molly R Bedford
Zoe A Morrison
BCP
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:48.05
JT Schmid
Michael Zhang
Joshua R Donovan
Aaron Erickson
BCP
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:09.78
Margaret F Sughrue
Alexandra C Browne
Ashley R Deabler
Azmera P Gebre
AKC
 
 
Back to Schedules
Armfield Farm at Burke Centre Stingers

Date:
July 16, 2022
Location:
Burke Centre Stingers
Course:
50 Meters
Scores:
228.0
Armfield Farm
223.0
Burke Centre Stingers
 
Boys Free 25M 8&U
1.
21.09
AF
Tyler J O'Neil
2.
22.72
AF
Jordan C Stephenson
3.
23.56
BCS
Parker H Ringwood
4.
23.65
BCS
Lewis D Neal
5.
23.79
BCS
John N Giffen
6.
24.32
AF
Felix Z Zhang
7.
26.34
BCS
Caleb J Melnyk
8.
26.68
BCS
Connor J Boney
9.
28.75
BCS
Nicolas C Garcia Rivera
 
Boys Free 50M 9-10
1.
41.45
BCS
Everett D Cotter
2.
44.87
BCS
Henry J Janik
3.
44.97
BCS
Joaquin E Garcia Rivera
4.
47.31
AF
Galileo M Lopez
5.
47.40
AF
Elliot N Stephens
6.
49.46
AF
Ronak Budati
 
Boys Free 50M 11-12
1.
28.91
AF
Noah P Sharabi
2.
30.02
BCS
Leonardo F Garcia Rivera
3.
30.93
AF
Calvin R Sneed
4.
32.78
BCS
Samuel A Hadi
5.
33.78
BCS
Adam C Lash
6.
35.96
AF
Jason Z Zhao
 
Boys Free 50M 13-14
1.
25.77
AF
Yaron K Li
2.
26.84
BCS
Gage M Everitt
3.
29.74
BCS
Lukas D Steinhelper
4.
31.44
AF
Alex S Chen
5.
32.28
BCS
Alexander N Chu
6.
34.46
AF
Faris T Nadeem
 
Boys Free 50M 15-18
1.
26.84
BCS
Dax P Gorman
2.
27.43
AF
Samuel Earle
3.
27.59
AF
Ty Ton
4.
28.40
AF
David X Li
5.
29.96
BCS
Jeremiah J Field
6.
30.00
BCS
Michael C Cantlon
 
Boys Back 25M 8&U
1.
27.64
BCS
Lewis D Neal
2.
29.15
AF
Sebastian A Aviles
3.
30.09
AF
Felix Z Zhang
4.
30.26
AF
Jordan C Stephenson
5.
30.35
BCS
John N Giffen
6.
32.79
BCS
Nicolas C Garcia Rivera
7.
33.34
BCS
Wade F Guthrie
8.
34.57
BCS
Parker H Ringwood
9.
43.34
BCS
Owen F McMahon
 
Boys Back 50M 9-10
1.
48.06
BCS
Jonah J Kim
2.
50.68
BCS
Everett D Cotter
3.
52.29
BCS
Simon C Abosaid
4.
53.41
AF
Elliot N Stephens
5.
57.96
AF
Roy Kwak
6.
1:00.57
AF
Ronak Budati
 
Boys Back 50M 11-12
1.
35.59
AF
Noah P Sharabi
2.
38.96
AF
Darren Kim
3.
39.39
BCS
Jakob M Jewett
4.
40.69
BCS
Gerard J Gibbs
5.
41.34
BCS
Adam C Lash
6.
43.25
AF
Jason Z Zhao
 
Boys Back 50M 13-14
1.
29.68
AF
Jason K Xin
2.
30.21
BCS
Gage M Everitt
3.
30.64
AF
Yaron K Li
4.
39.03
BCS
Alexander N Chu
5.
39.57
AF
Alex S Chen
6.
44.96
BCS
Brandon P Collica
 
Boys Back 50M 15-18
1.
27.56
BCS
Dax P Gorman
2.
31.49
AF
David X Li
3.
32.65
AF
Ty Ton
4.
33.65
AF
Samuel Earle
5.
35.53
BCS
Wilson Beima
6.
37.28
BCS
Michael C Cantlon
 
Boys Breast 25M 8&U
1.
33.20
AF
Jordan C Stephenson
2.
34.18
AF
Tyler J O'Neil
3.
35.63
BCS
Connor J Boney
4.
36.44
BCS
Matthias J Shull
5.
38.21
BCS
Joshua J Kim
 
Boys Breast 50M 9-10
1.
54.40
BCS
Jonah J Kim
2.
55.19
BCS
Liam J Allen
3.
56.09
BCS
Joshua H Jewett
4.
56.43
AF
Galileo M Lopez
5.
1:02.00
AF
Roy Kwak
6.
1:02.35
AF
Emmett Tong
 
Boys Breast 50M 11-12
1.
37.51
BCS
Leonardo F Garcia Rivera
2.
44.37
AF
Darren Kim
3.
45.43
AF
Calvin R Sneed
4.
45.44
BCS
Samuel A Hadi
5.
47.68
BCS
Jakob M Jewett
6.
50.62
AF
Caleb L Earle
 
Boys Breast 50M 13-14
1.
35.91
AF
Jason K Xin
2.
38.71
BCS
Lukas D Steinhelper
3.
40.65
AF
Alex S Chen
4.
41.44
BCS
Alexander N Chu
5.
46.31
AF
Ryan P Fleming
6.
52.06
BCS
Brandon P Collica
 
Boys Breast 50M 15-18
1.
35.72
BCS
Wilson Beima
2.
36.16
AF
David X Li
3.
36.28
BCS
Jeremiah J Field
4.
37.82
AF
Aaron Chisholm
5.
38.19
AF
Sonny H Chen
6.
40.82
BCS
Michael C Cantlon
 
Boys Fly 25M 8&U
1.
27.69
BCS
John N Giffen
2.
33.99
AF
Tyler J O'Neil
3.
38.47
BCS
Lewis D Neal
4.
40.28
AF
Felix Z Zhang
 
Boys Fly 25M 9-10
1.
19.07
BCS
Everett D Cotter
2.
22.09
BCS
Jonah J Kim
3.
25.35
BCS
Joshua H Jewett
4.
27.90
AF
Roy Kwak
5.
29.34
AF
Galileo M Lopez
6.
33.21
AF
Emmett Tong
 
Boys Fly 50M 11-12
1.
33.70
BCS
Leonardo F Garcia Rivera
2.
34.68
AF
Noah P Sharabi
3.
38.50
BCS
Samuel A Hadi
4.
39.59
AF
Darren Kim
5.
42.35
BCS
Adam C Lash
6.
42.55
AF
Calvin R Sneed
 
Boys Fly 50M 13-14
1.
29.25
AF
Jason K Xin
2.
29.34
AF
Yaron K Li
3.
29.72
BCS
Gage M Everitt
4.
34.93
BCS
Lukas D Steinhelper
5.
38.16
AF
Faris T Nadeem
6.
43.72
BCS
Brandon P Collica
 
Boys Fly 50M 15-18
1.
29.08
BCS
Dax P Gorman
2.
30.62
BCS
Jeremiah J Field
3.
31.31
AF
Samuel Earle
4.
31.85
AF
Sonny H Chen
5.
32.02
AF
Alexander K Nguyen
6.
32.31
BCS
Peter Gaughan
 
Boys IM 100M 8&U
1.
2:27.69
AF
Jordan C Stephenson
2.
2:28.03
AF
Tyler J O'Neil
3.
2:37.66
BCS
John N Giffen
 
Boys IM 100M 9-10
1.
2:02.09
BCS
Joshua H Jewett
2.
2:03.68
BCS
Theodore H Steinhelper
3.
2:11.22
BCS
Joaquin E Garcia Rivera
 
Boys IM 100M 11-12
1.
1:12.97
BCS
Leonardo F Garcia Rivera
2.
1:33.65
BCS
Gerard J Gibbs
3.
1:45.78
BCS
Samuel A Hadi
4.
1:45.94
BCS
Adam C Lash
 
Boys IM 100M 13-14
1.
1:17.98
BCS
Lukas D Steinhelper
 
Boys IM 100M 15-18
1.
1:15.00
AF
Ty Ton
 
Boys Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:06.41
AF
Galileo M Lopez
Noah P Sharabi
Samuel Earle
Yaron K Li
2.
2:09.79
BCS
Jonah J Kim
Leonardo F Garcia Rivera
Lukas D Steinhelper
Jeremiah J Field
 
Boys Medley 100M Relay 8&U
1.
1:52.83
BCS
Lewis D Neal
Connor J Boney
John N Giffen
Parker H Ringwood
2.
1:56.87
AF
Sebastian A Aviles
Jordan C Stephenson
Felix Z Zhang
Tyler J O'Neil
 
Boys Medley 100M Relay 9-10
1.
1:26.19
BCS
Jonah J Kim
Liam J Allen
Everett D Cotter
Joaquin E Garcia Rivera
2.
1:37.82
AF
Elliot N Stephens
Galileo M Lopez
Roy Kwak
Ronak Budati
 
Boys Medley 200M Relay 11-12
1.
2:34.06
AF
Darren Kim
Calvin R Sneed
Noah P Sharabi
Jason Z Zhao
2.
2:36.50
BCS
Jakob M Jewett
Samuel A Hadi
Adam C Lash
Gerard J Gibbs
 
Boys Medley 200M Relay 13-14
1.
2:10.09
BCS
Gage M Everitt
Leonardo F Garcia Rivera
Lukas D Steinhelper
Alexander N Chu
2.
2:11.03
AF
Jason K Xin
Alex S Chen
Yaron K Li
Faris T Nadeem
 
Boys Medley 200M Relay 15-18
1.
1:59.32
BCS
Dax P Gorman
Wilson Beima
Jeremiah J Field
Michael C Cantlon
2.
2:04.85
AF
Ty Ton
David X Li
Sonny H Chen
Samuel Earle
 
Mixed Medley 200M Relay Mixed Age
1.
2:18.09
AF
Jason K Xin
Melanie C McGarry
Sonny H Chen
Katherine Y Xue
2.
2:21.55
BCS
Dax P Gorman
Alexandra G Bird
Gage M Everitt
Presley B Christian
 
Girls Free 25M 8&U
1.
19.00
AF
Kate Z Li
2.
20.65
AF
Alexis L Miller
3.
21.38
BCS
Emmanella J Kim
4.
21.57
AF
Morgan B Talberg
5.
22.38
BCS
Fiona K Hoppock
6.
22.94
BCS
Evelyn M Gibbs
7.
23.02
BCS
Morgan N Lange
8.
24.53
BCS
Ainsley M Detrisac
9.
25.38
BCS
Celia J Waldron
 
Girls Free 50M 9-10
1.
36.91
AF
Heidi H Shin
2.
40.44
AF
Lauren L Miller
3.
42.00
AF
Madison R Dalton
4.
43.03
BCS
Taliah K Young
5.
43.34
BCS
Chloe S Park
6.
44.25
BCS
Presley B Christian
 
Girls Free 50M 11-12
1.
30.91
BCS
Karina A Bird
2.
33.97
AF
Katherine Y Xue
3.
34.95
AF
Natalie G Talberg
4.
35.53
AF
Ansule Burger
5.
36.81
BCS
Rachel S Steinhelper
6.
36.87
BCS
Violet E Janik
 
Girls Free 50M 13-14
1.
29.03
AF
Emma C Cigna
2.
33.50
BCS
Danielle J Wierschke
3.
33.66
BCS
Abby A Garrett
4.
34.55
AF
Maggie Tong
5.
35.23
AF
Sophia M Nguyen
6.
36.53
BCS
Julia E Showers
 
Girls Free 50M 15-18
1.
30.39
BCS
Jamison P Everitt
2.
30.97
BCS
Fiona N Nguyen
3.
31.50
BCS
Cheyenne E Rodas
4.
36.97
AF
Victoria L Gines
5.
37.42
AF
Sophie L Kim
6.
38.85
AF
Sophia Zacharatos
 
Girls Back 25M 8&U
1.
23.03
AF
Iniya Palpandian
2.
24.04
BCS
Evelyn M Gibbs
3.
25.75
BCS
Celia J Waldron
4.
25.80
AF
Alexis L Miller
5.
27.06
AF
Ava N Lee
6.
29.06
BCS
Morgan N Lange
7.
30.67
BCS
Olivia J Kapuscinski
8.
31.57
BCS
Ainsley M Detrisac
9.
33.62
BCS
Margaret Mae E Parks
 
Girls Back 50M 9-10
1.
43.09
AF
Melanie C McGarry
2.
47.36
AF
Lauren L Miller
3.
48.07
BCS
Cecelia S Hoppock
4.
49.12
AF
Emma R Lee
5.
49.59
BCS
Rosalina S Vega
6.
52.28
BCS
Taliah K Young
 
Girls Back 50M 11-12
1.
38.21
AF
Ansule Burger
2.
38.57
AF
Natalie G Talberg
3.
39.90
BCS
Alexandra G Bird
4.
41.19
BCS
Marissa R Detrisac
5.
43.44
BCS
Rachel S Steinhelper
6.
43.60
AF
Sophie L Kim
 
Girls Back 50M 13-14
1.
32.87
AF
Emma C Cigna
2.
35.94
AF
Claudia E Shin
3.
38.83
BCS
Abby A Garrett
4.
40.92
AF
Sophia M Nguyen
5.
43.18
BCS
Julia E Showers
6.
43.32
BCS
Audrey G Lambert
 
Girls Back 50M 15-18
1.
34.09
BCS
Fiona N Nguyen
2.
35.88
BCS
Jaydenne A Rodas
3.
37.25
BCS
Cheyenne E Rodas
4.
48.19
AF
Sophia Zacharatos
5.
48.46
AF
Lilly P Tran
6.
48.56
AF
Gwendolyn M Lopez
 
Girls Breast 25M 8&U
1.
25.94
AF
Iniya Palpandian
2.
27.50
AF
Kate Z Li
3.
29.80
BCS
Emmanella J Kim
4.
31.98
AF
Ava N Lee
5.
33.43
BCS
Ainsley M Detrisac
6.
38.77
BCS
Fiona K Hoppock
 
Girls Breast 50M 9-10
1.
49.07
AF
Melanie C McGarry
2.
50.97
AF
Heidi H Shin
3.
54.56
AF
Emma R Lee
4.
55.88
BCS
Rosalina S Vega
5.
57.62
BCS
Emma S Wynn
6.
59.00
BCS
Presley B Christian
 
Girls Breast 50M 11-12
1.
40.32
BCS
Karina A Bird
2.
43.34
BCS
Alexandra G Bird
3.
45.22
AF
Katherine Y Xue
3.
45.22
AF
Ansley F Thompson
5.
45.94
AF
Victoria L Gines
6.
47.47
BCS
Marissa R Detrisac
 
Girls Breast 50M 13-14
1.
43.12
BCS
Danielle J Wierschke
2.
44.48
AF
Claudia E Shin
3.
44.57
AF
Maggie Tong
4.
46.18
AF
Sophia M Nguyen
4.
46.18
BCS
Abby A Garrett
6.
47.09
BCS
Audrey G Lambert
 
Girls Breast 50M 15-18
1.
43.47
BCS
Jaydenne A Rodas
2.
43.56
BCS
Fiona N Nguyen
3.
44.91
BCS
Samantha Field
4.
51.29
AF
Sophie L Kim
5.
51.58
AF
Sophia Zacharatos
6.
53.37
AF
Gwendolyn M Lopez
 
Girls Fly 25M 8&U
1.
22.18
BCS
Emmanella J Kim
2.
23.24
AF
Kate Z Li
3.
27.15
BCS
Fiona K Hoppock
4.
27.81
AF
Iniya Palpandian
5.
28.84
BCS
Evelyn M Gibbs
6.
29.09
AF
Morgan B Talberg
 
Girls Fly 25M 9-10
1.
18.70
AF
Heidi H Shin
2.
19.28
AF
Melanie C McGarry
3.
21.13
BCS
Cecelia S Hoppock
4.
24.93
BCS
Katelyn A Guthrie
5.
28.00
BCS
Taliah K Young
6.
29.19
AF
Lauren L Miller
 
Girls Fly 50M 11-12
1.
34.52
BCS
Karina A Bird
2.
37.57
AF
Natalie G Talberg
3.
38.47
AF
Ansule Burger
4.
40.03
AF
Katherine Y Xue
5.
40.40
BCS
Alexandra G Bird
6.
44.00
BCS
Rachel S Steinhelper
 
Girls Fly 50M 13-14
1.
31.70
AF
Emma C Cigna
2.
36.95
BCS
Audrey G Lambert
3.
37.68
AF
Claudia E Shin
4.
37.84
BCS
Danielle J Wierschke
5.
38.09
AF
Maggie Tong
6.
42.69
BCS
Julia E Showers
 
Girls Fly 50M 15-18
1.
31.56
BCS
Jamison P Everitt
2.
37.00
BCS
Cheyenne E Rodas
3.
37.69
BCS
Jaydenne A Rodas
4.
42.65
AF
Victoria L Gines
5.
43.30
AF
Ansley F Thompson
6.
52.94
AF
Gwendolyn M Lopez
 
Girls IM 100M 8&U
1.
2:17.00
AF
Ava N Lee
2.
2:18.21
BCS
Fiona K Hoppock
3.
2:26.40
BCS
Evelyn M Gibbs
4.
2:27.81
BCS
Olivia J Kapuscinski
5.
2:41.50
BCS
Ainsley M Detrisac
 
Girls IM 100M 9-10
1.
1:52.95
BCS
Cecelia S Hoppock
2.
1:57.37
AF
Emma R Lee
3.
2:02.37
BCS
Presley B Christian
4.
2:08.19
BCS
Chloe S Park
5.
2:10.67
BCS
Katelyn A Guthrie
6.
2:12.15
BCS
Rosalina S Vega
7.
2:13.16
BCS
Taliah K Young
 
Girls IM 100M 11-12
1.
1:30.84
AF
Natalie G Talberg
2.
1:33.88
BCS
Marissa R Detrisac
3.
1:35.90
BCS
Adalyn M Couchman
 
Girls IM 100M 15-18
1.
1:36.28
BCS
Samantha Field
 
Girls Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:11.75
AF
Heidi H Shin
Natalie G Talberg
Claudia E Shin
Emma C Cigna
2.
2:15.25
BCS
Taliah K Young
Karina A Bird
Abby A Garrett
Jamison P Everitt
 
Girls Medley 100M Relay 8&U
1.
1:36.15
AF
Kate Z Li
Iniya Palpandian
Morgan B Talberg
Alexis L Miller
2.
1:41.97
BCS
Evelyn M Gibbs
Ainsley M Detrisac
Emmanella J Kim
Fiona K Hoppock
 
Girls Medley 100M Relay 9-10
1.
1:26.56
BCS
Rosalina S Vega
Emma S Wynn
Cecelia S Hoppock
Taliah K Young
 
Girls Medley 200M Relay 11-12
1.
2:33.03
AF
Ansule Burger
Victoria L Gines
Natalie G Talberg
Katherine Y Xue
2.
2:33.76
BCS
Marissa R Detrisac
Alexandra G Bird
Karina A Bird
Violet E Janik
 
Girls Medley 200M Relay 13-14
1.
2:23.84
AF
Claudia E Shin
Maggie Tong
Emma C Cigna
Sophia M Nguyen
2.
2:34.72
BCS
Abby A Garrett
Danielle J Wierschke
Audrey G Lambert
Julia E Showers
 
Girls Medley 200M Relay 15-18
1.
2:35.54
BCS
Jaydenne A Rodas
Fiona N Nguyen
Jamison P Everitt
Cheyenne E Rodas