Wed, September 28, 2022

The CSL

Schedules and Results

SIGN IN  
ABOUT CSL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2022 League Leaders
 
Boys 8&Under 25 Free
15.75
Adrian L Adriano
MG
Girls 8&U 25 Free
17.93
Julia V Fairchild
AKC
Boys 9-10 50 Free
34.03
Jake Sim
AF
Girls 9-10 50 Free
36.28
Heidi H Shin
AF
Boys 11-12 50 Free
27.99
Benjamin M Matyas
CHD
Girls 11-12 50 Free
29.28
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Free
25.62
Yaron K Li
AF
Girls 13-14 50 Free
28.22
Audrey I Hayward
ABF
Boys 15-18 50 Free
23.94
Michael Zhang
BCP
Girls 15-18 50 Free
27.56
Victoria M Santino
AF
Boys 8&Under 25 Back
19.02
Adrian L Adriano
MG
Girls 8&Under 25 Back
21.63
Katherine E Matyas
CHD
Boys 9-10 50 Back
37.06
Karon Salee Moten
C
Girls 9-10 50 Back
42.12
Julianne D Timberlake
FF
Boys 11-12 50 Back
33.32
Benjamin M Matyas
CHD
Girls 11-12 50 Back
33.31
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Back
29.53
Jason K Xin
AF
Girls 13-14 50 Back
31.25
Audrey I Hayward
ABF
Boys 15-18 50 Back
26.45
Emil LaSida
C
Girls 15-18 50 Back
30.41
Rachel A Jones
BCP
Boys 8&Under 25 Breast
22.96
Adrian L Adriano
MG
Girls 8&Under 25 Breast
24.69
Iniya Palpandian
AF
Boys 9-10 50 Breast
45.54
Chase P Rogers
MG
Girls 9-10 50 Breast
45.13
Summer A Springer
AKC
Boys 11-12 50 Breast
35.71
Leonardo F Garcia Rivera
BCS
Girls 11-12 50 Breast
38.37
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Breast
32.6
Diego Ramos
FM
Girls 13-14 50 Breast
36.43
Madison K Bedford
BCP
Boys 15-18 50 Breast
29.11
Michael Zhang
BCP
Girls 15-18 50 Breast
34.03
Ashley D Kirby
FF
Boys 8&Under 25 Fly
17.78
Adrian L Adriano
MG
Girls 8&Under 25 Fly
20.75
Katherine E Matyas
CHD
Boys 9-10 25 Fly
15.94
Karon Salee Moten
C
Girls 9-10 25 Fly
17.78
Micaela Zuniga
C
Boys 11-12 50 Fly
30.95
Benjamin M Matyas
CHD
Girls 11-12 50 Fly
30.07
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 50 Fly
27.41
Tyler Phillips
FF
Girls 13-14 50 Fly
30.63
Emma C Cigna
AF
Boys 15-18 50 Fly
25.81
McGrath S Marsh
AKC
Girls 15-18 50 Fly
29.34
Rachel A Jones
BCP
Boys 8&Under 100 IM
1:25.64
Adrian L Adriano
MG
Girls 8&Under 100 IM
1:32.08
Molly J Mello
AV
Boys 9-10 100 IM
1:27.85
Karon Salee Moten
C
Girls 9-10 100 IM
1:32.22
Summer A Springer
AKC
Boys 11-12 100 IM
1:12.97
Leonardo F Garcia Rivera
BCS
Girls 11-12 100 IM
1:16.31
Lexie A Morrison
BCP
Boys 13-14 100 IM
1:03.65
Diego Ramos
FM
Girls 13-14 100 IM
1:10.18
Audrey I Hayward
ABF
Boys 15-18 100 IM
58.31
Michael Zhang
BCP
Girls 15-18 100 IM
1:05.66
Rachel A Jones
BCP
Boys 18&U 200 Free Relay
2:00.09
Karon Salee Moten
Alex Guevara
Jonathan Ramsdell
Emil LaSida
C
Girls 18&U 200 Free Relay
2:06.94
Madison K Bedford
Lexie A Morrison
Josephine M Baldwin
Rachel A Jones
BCP
Mixed 18&U 200 Medley Relay
2:07.87
Michelle Y Yoon
Michael Zhang
Lexie A Morrison
Lukas R Askvig
BCP
Boys 8&Under 100 Medley Relay
1:37.58
Jonathan W Maslowski
John Hoffman
Aaron Erdas
Daniel Regal
AV
Girls 8&Under 100 Medley Relay
1:32.99
Grace M Parker
Sedona N Springer
Aubrey E Larson
Julia V Fairchild
AKC
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:20.53
Ethan Sherry
Tyler Turner
Karon Salee Moten
Sawyer Blais
C
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:21.09
Emma R Lee
Melanie C McGarry
Heidi H Shin
Madison R Dalton
AF
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:27.63
Max R Egbert
Zidane Mao
Erik R Zhang
Noah H Sultan
CAS
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:25.86
Lexie A Morrison
Elise K Larson
Olivia R Dougherty
Petra A Gruendel
BCP
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:08.75
Gage M Everitt
Alexander N Chu
Noah J Kittayapison
Lukas D Steinhelper
BCS
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:14.06
Michelle Y Yoon
Madison K Bedford
Molly R Bedford
Zoe A Morrison
BCP
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:48.05
JT Schmid
Michael Zhang
Joshua R Donovan
Aaron Erickson
BCP
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:09.78
Margaret F Sughrue
Alexandra C Browne
Ashley R Deabler
Azmera P Gebre
AKC
 
 
Back to Schedules
Fort Myer at Chinquapin

Date:
July 10, 2021
Location:
Chinquapin
Course:
25 Yards
Scores:
266.5
Chinquapin
176.5
Fort Myer
 
Boys Free 25Y 8&U
1.
20.74
FM
Anders N Smith
2.
22.04
FM
Luke C Logsdon
3.
23.40
C
Bennett Sherry
4.
23.99
FM
Desmond F Browne
5.
24.21
C
Lucas Babineaux
6.
26.04
C
Derrick Grajkowski
7.
26.64
FM
Matthew H Irish
8.
26.97
FM
Jack P Stueck
9.
27.08
FM
Grant W Loughry
10.
27.20
FM
Lincoln K Vu
11.
27.95
C
Cesar Coca
12.
28.09
C
Max Kessler-Gowell
13.
29.80
C
Elias Carpio
14.
39.66
C
William Boyle
 
Boys Free 50Y 9-10
1.
33.59
C
Karon Salee Moten
2.
34.95
C
Tyler Turner
3.
36.88
C
Dominic Grajkowski
4.
37.55
C
Ethan Sherry
5.
38.93
C
Rodney Gardner
6.
42.13
FM
Jack O Rubin
7.
44.79
FM
Carter J Everling
8.
47.86
FM
Patrick C Sheehey
9.
48.45
FM
Axel T Smith
10.
49.08
C
Francesc Madalo
11.
49.28
C
Sebastien Coria
12.
52.79
FM
Logan T Vu
13.
57.61
C
Luke Boyle
 
Boys Free 50Y 11-12
1.
26.51
FM
Diego Ramos
2.
30.09
FM
Miles Wright
3.
31.62
FM
Sean Lombardi
4.
32.31
FM
Tyler S Hawkins
5.
33.56
C
Amir Smith
6.
36.73
C
Xavier Young
7.
39.21
C
Eamonn Greiner
8.
51.68
C
Javier Kent
 
Boys Free 50Y 13-14
1.
26.78
C
Jonathan Ramsdell
2.
26.93
FM
John B Potter
3.
26.94
C
Blake Conjura
4.
27.91
C
Seamus Greiner
5.
30.85
FM
Tully Andress
6.
30.96
FM
Cole Evans
7.
35.25
C
Nico Kent
8.
35.90
FM
Ian Maguire
 
Boys Free 50Y 15-18
1.
22.83
C
Emil LaSida
2.
23.98
FM
Zachary Berner
3.
24.05
C
Ronan Lauinger
4.
25.32
C
Mikal Helms
5.
28.56
FM
Oliver Andress
6.
29.00
FM
Liam Dunn
7.
32.77
C
Zanoni Paredes
 
Boys Back 25Y 8&U
1.
23.30
C
Sawyer Blais
2.
25.83
C
Bennett Sherry
3.
26.01
FM
Luke C Logsdon
4.
26.34
FM
Desmond F Browne
5.
32.34
FM
Lincoln K Vu
6.
32.55
FM
Anders N Smith
7.
32.63
C
Max Kessler-Gowell
8.
32.93
C
Elias Carpio
 
Boys Back 50Y 9-10
1.
39.09
C
Karon Salee Moten
2.
44.87
C
Ethan Sherry
3.
47.31
C
Christopher Billips
4.
48.73
FM
Jack O Rubin
5.
51.59
C
Dominic Grajkowski
6.
53.04
FM
Patrick C Sheehey
7.
54.38
FM
Carter J Everling
 
Boys Back 50Y 11-12
1.
36.53
FM
Sean Lombardi
2.
37.43
C
Alex Guevara
3.
38.60
FM
Miles Wright
4.
42.60
FM
Peter D Sheehey
5.
44.24
FM
Jacob Oh
6.
46.77
C
Xavier Young
7.
47.63
C
Eamonn Greiner
8.
52.22
C
Jackson Carroll
 
Boys Back 50Y 13-14
1.
30.66
C
Blake Conjura
2.
30.88
C
Jonathan Ramsdell
3.
31.98
C
Paris Johnson
4.
33.50
FM
John B Potter
5.
37.12
FM
Tully Andress
6.
39.43
FM
Cole Evans
7.
43.19
C
Tyler Jones
8.
43.53
FM
Zachary Brittle
 
Boys Back 50Y 15-18
1.
24.63
C
Emil LaSida
2.
26.34
FM
Zachary Berner
3.
27.73
C
Ronan Lauinger
4.
29.69
C
Jolan Foronda
5.
35.75
FM
Liam Dunn
6.
37.09
C
Zanoni Paredes
 
Boys Breast 25Y 8&U
1.
26.46
C
Sawyer Blais
2.
31.28
FM
Grant W Loughry
3.
35.32
C
Sawyer Prather
4.
35.69
C
Elias Carpio
5.
37.84
FM
Desmond F Browne
6.
40.58
FM
Lincoln K Vu
 
Boys Breast 50Y 9-10
1.
48.72
C
Tyler Turner
2.
50.28
C
Christopher Billips
3.
56.11
C
Dominic Grajkowski
4.
56.44
C
Rodney Gardner
5.
1:04.23
FM
Axel T Smith
6.
1:14.52
FM
Carter J Everling
 
Boys Breast 50Y 11-12
1.
33.92
FM
Diego Ramos
2.
41.58
FM
Miles Wright
3.
42.03
C
Alex Guevara
4.
44.03
FM
Sean Lombardi
5.
44.40
C
Amir Smith
6.
48.65
FM
Jacob Oh
7.
50.52
C
Xavier Young
 
Boys Breast 50Y 13-14
1.
34.24
C
Jonathan Ramsdell
2.
36.65
FM
Tully Andress
3.
37.15
C
Seamus Greiner
4.
39.30
C
Paris Johnson
5.
43.28
FM
Ian Maguire
6.
46.89
C
Nico Kent
7.
50.30
FM
Zachary Brittle
 
Boys Breast 50Y 15-18
1.
29.48
C
Ronan Lauinger
2.
29.87
C
Jolan Foronda
3.
33.91
C
Mikal Helms
4.
36.32
C
Jacob Rosario
5.
36.53
FM
Oliver Andress
6.
38.81
FM
Liam Dunn
 
Boys Fly 25Y 8&U
1.
23.79
C
Sawyer Blais
2.
28.95
FM
Luke C Logsdon
3.
36.25
C
Bennett Sherry
4.
38.24
FM
Matthew H Irish
 
Boys Fly 25Y 9-10
1.
17.52
C
Karon Salee Moten
2.
18.60
FM
Jack O Rubin
3.
19.90
C
Christopher Billips
4.
20.24
C
Tyler Turner
5.
21.31
C
Rodney Gardner
6.
30.65
FM
Axel T Smith
 
Boys Fly 50Y 11-12
1.
29.33
FM
Diego Ramos
2.
38.46
C
Alex Guevara
3.
40.86
C
Amir Smith
4.
40.94
FM
Tyler S Hawkins
5.
42.80
FM
Erik T Rubin
6.
44.23
FM
Jacob Oh
 
Boys Fly 50Y 13-14
1.
29.36
C
Blake Conjura
2.
30.86
C
Paris Johnson
3.
32.36
FM
John B Potter
4.
36.58
C
Seamus Greiner
5.
45.29
C
Nico Kent
6.
47.64
FM
Ian Maguire
7.
53.42
FM
Zachary Brittle
 
Boys Fly 50Y 15-18
1.
25.33
C
Emil LaSida
2.
26.72
C
Jolan Foronda
2.
26.72
FM
Zachary Berner
4.
28.54
C
Mikal Helms
5.
28.57
FM
Oliver Andress
6.
36.52
C
Zanoni Paredes
 
Boys IM 100Y 8&U
1.
1:46.84
C
Sawyer Blais
 
Boys IM 100Y 9-10
1.
1:35.98
C
Karon Salee Moten
2.
1:37.55
C
Tyler Turner
3.
1:42.70
C
Christopher Billips
4.
1:42.97
C
Dominic Grajkowski
5.
1:45.41
FM
Jack O Rubin
6.
1:47.50
C
Rodney Gardner
7.
2:12.00
FM
Carter J Everling
8.
2:18.13
FM
Patrick C Sheehey
 
Boys IM 100Y 11-12
1.
1:08.65
FM
Diego Ramos
2.
1:21.37
FM
Miles Wright
3.
1:22.93
C
Alex Guevara
4.
1:26.45
FM
Sean Lombardi
5.
1:33.92
C
Amir Smith
6.
1:34.90
FM
Tyler S Hawkins
7.
1:39.53
FM
Peter D Sheehey
8.
1:41.34
FM
Erik T Rubin
9.
1:41.84
FM
Jacob Oh
 
Boys IM 100Y 13-14
1.
1:05.71
C
Jonathan Ramsdell
2.
1:12.97
C
Paris Johnson
3.
1:17.51
C
Seamus Greiner
4.
1:20.15
FM
John B Potter
5.
1:26.21
FM
Tully Andress
6.
1:39.31
FM
Ian Maguire
7.
1:39.36
FM
Zachary Brittle
 
Boys IM 100Y 15-18
1.
57.37
C
Emil LaSida
2.
57.77
C
Ronan Lauinger
3.
1:00.74
C
Jolan Foronda
4.
1:00.85
FM
Zachary Berner
5.
1:10.30
FM
Oliver Andress
6.
1:19.62
FM
Liam Dunn
 
Boys Free 200Y Relay Mixed Age
1.
1:55.23
C
Karon Salee Moten
Alex Guevara
Jonathan Ramsdell
Emil LaSida
2.
1:56.91
FM
John B Potter
Jack O Rubin
Diego Ramos
Zachary Berner
 
Boys Medley 100Y Relay 8&U
1.
1:54.43
C
Sawyer Prather
Sawyer Blais
Bennett Sherry
Lucas Babineaux
2.
1:58.55
FM
Lincoln K Vu
Desmond F Browne
Luke C Logsdon
Anders N Smith
 
Boys Medley 100Y Relay 9-10
1.
1:17.87
C
Dominic Grajkowski
Christopher Billips
Karon Salee Moten
Tyler Turner
2.
1:39.19
FM
Axel T Smith
Logan T Vu
Jack O Rubin
Carter J Everling
3.
1:50.78
C
Sebastien Coria
Rodney Gardner
Ethan Sherry
Derrick Grajkowski
 
Boys Medley 200Y Relay 11-12
1.
2:25.37
FM
Sean Lombardi
Diego Ramos
Miles Wright
Jacob Oh
2.
2:41.47
C
Alex Guevara
Eamonn Greiner
Amir Smith
Xavier Young
 
Boys Medley 200Y Relay 13-14
1.
2:03.94
C
Paris Johnson
Jonathan Ramsdell
Blake Conjura
Seamus Greiner
2.
2:33.84
FM
John B Potter
Ian Maguire
Tyler S Hawkins
Zachary Brittle
 
Boys Medley 200Y Relay 15-18
1.
1:46.20
C
Emil LaSida
Ronan Lauinger
Jolan Foronda
Mikal Helms
2.
2:04.00
FM
Zachary Berner
Tully Andress
Oliver Andress
Liam Dunn
 
Mixed Medley 200Y Relay Mixed Age
1.
2:14.45
C
Blake Conjura
Ronan Lauinger
Camila Zuniga
Mahara Jahi
2.
2:17.96
FM
Miles Wright
Sasha A Taylor
Oliver Andress
Evelyn Logsdon
 
Girls Free 25Y 8&U
1.
19.27
C
Isabel Martorana
2.
20.03
FM
Ava M Nguyen-Viet
3.
20.19
FM
Aubrey E Larson
4.
25.70
FM
Gabrielle A Browne
5.
25.88
FM
Astrid D Hawkins
6.
27.47
C
Leila Smith
7.
29.43
C
Annelise Demianovich
8.
30.81
FM
Miranda P Holt
9.
43.83
FM
Eloise R Wright
10.
1:06.47
C
Ileana Chavez Crego
 
Girls Free 50Y 9-10
1.
37.16
FM
Evelyn Logsdon
2.
38.22
C
Eleanor Medina
3.
39.74
C
Mahara Jahi
4.
40.53
FM
Alma McCarthy
5.
43.12
C
Micaela Zuniga
6.
47.78
FM
Georgia H Vogel
7.
48.50
C
Mariana Carpio
8.
48.81
C
Freya Montes de Oca
9.
52.80
C
Allison Harman
10.
53.20
C
Eva Babineaux
11.
1:04.23
C
Raquel Paredes
12.
1:10.30
FM
Kathryn G Gentry
 
Girls Free 50Y 11-12
1.
31.35
C
Madison Schang
2.
32.99
FM
Emory L Loughry
3.
33.21
C
Camila Zuniga
4.
35.51
FM
Charlotte Andress
5.
36.75
C
Eleanor Robb
6.
39.86
FM
Page G Vogel
7.
46.17
FM
Olivia M Smith
8.
57.90
C
Melina C Bouferache
 
Girls Free 50Y 13-14
1.
27.44
FM
Clara McCarthy
2.
27.93
C
Elisabeth Carroll
3.
29.56
FM
Maya Ramos
4.
30.94
C
Evangeline Billips
5.
33.53
C
Jacari Jahi
6.
48.15
C
Keady Medina
 
Girls Free 50Y 15-18
1.
29.77
C
Abigail Altenburg
2.
29.88
FM
Sydney Payne
3.
31.18
FM
Kaitlyn Brittle
4.
32.68
FM
Elizabeth McDonough
5.
32.79
FM
Grace Brougham
6.
33.37
C
Alison Coria
7.
35.71
C
Audrey Jarrett
 
Girls Back 25Y 8&U
1.
27.02
FM
Miranda P Holt
2.
28.19
C
Annelise Demianovich
3.
29.56
C
Leila Smith
4.
29.81
FM
Gabrielle A Browne
5.
30.53
FM
Astrid D Hawkins
 
Girls Back 50Y 9-10
1.
47.56
FM
Evelyn Logsdon
2.
52.15
C
Micaela Zuniga
3.
57.91
C
Mariana Carpio
4.
59.29
C
Allison Harman
5.
1:00.28
FM
Georgia H Vogel
6.
1:19.43
FM
Kathryn G Gentry
 
Girls Back 50Y 11-12
1.
38.23
C
Camila Zuniga
2.
39.39
C
Julia Davis
3.
41.71
C
Eleanor Robb
3.
41.71
FM
Charlotte Andress
5.
43.14
FM
Emory L Loughry
6.
45.80
FM
Lucy G Labrou
7.
50.68
FM
Lauren Everling
8.
1:00.71
C
Melina C Bouferache
 
Girls Back 50Y 13-14
1.
31.63
C
Elisabeth Carroll
2.
32.28
FM
Sasha A Taylor
3.
34.31
FM
Willa McCarthy
4.
35.11
C
Evangeline Billips
5.
35.41
FM
Maya Ramos
6.
35.61
C
Catherine Cox
7.
44.20
C
Jacari Jahi
 
Girls Back 50Y 15-18
1.
32.75
C
Catherine Salomons
2.
32.92
C
Abigail Altenburg
3.
37.25
FM
Sydney Payne
4.
40.03
FM
Grace Brougham
5.
40.16
FM
Elizabeth McDonough
6.
40.87
FM
June Gardner
6.
40.87
C
Alison Coria
8.
43.95
C
Audrey Jarrett
 
Girls Breast 25Y 8&U
1.
34.85
FM
Ava M Nguyen-Viet
2.
52.03
FM
Eloise R Wright
 
Girls Breast 50Y 9-10
1.
49.84
FM
Evelyn Logsdon
2.
52.41
C
Freya Montes de Oca
3.
53.42
FM
Alma McCarthy
4.
1:01.41
C
Mahara Jahi
5.
1:38.37
C
Raquel Paredes
 
Girls Breast 50Y 11-12
1.
39.02
C
Madison Schang
2.
47.40
C
Julia Davis
3.
47.68
FM
Page G Vogel
4.
49.29
FM
Charlotte Andress
5.
50.17
FM
Vivian D Lang
6.
1:04.36
FM
Lauren Everling
 
Girls Breast 50Y 13-14
1.
35.48
FM
Sasha A Taylor
2.
37.31
C
Elisabeth Carroll
3.
38.15
FM
Maya Ramos
4.
38.71
FM
Clara McCarthy
5.
42.06
FM
Willa McCarthy
6.
53.03
C
Jacari Jahi
 
Girls Breast 50Y 15-18
1.
38.65
C
Catherine Salomons
2.
38.68
FM
June Gardner
3.
39.81
FM
Elizabeth McDonough
4.
44.31
FM
Kaitlyn Brittle
5.
54.28
C
Audrey Jarrett
 
Girls Fly 25Y 8&U
1.
25.59
FM
Aubrey E Larson
2.
26.15
C
Isabel Martorana
3.
58.06
FM
Eloise R Wright
 
Girls Fly 25Y 9-10
1.
18.46
C
Eleanor Medina
2.
22.93
FM
Alma McCarthy
3.
23.60
FM
Georgia H Vogel
4.
23.81
C
Mahara Jahi
5.
25.08
C
Micaela Zuniga
6.
36.11
FM
Kathryn G Gentry
 
Girls Fly 50Y 11-12
1.
33.34
C
Madison Schang
2.
38.24
C
Camila Zuniga
3.
42.89
FM
Emory L Loughry
4.
44.82
C
Julia Davis
5.
47.20
C
Eleanor Robb
6.
53.08
FM
Vivian D Lang
7.
54.31
FM
Page G Vogel
8.
57.58
FM
Lauren Everling
 
Girls Fly 50Y 13-14
1.
31.52
FM
Clara McCarthy
2.
31.60
FM
Willa McCarthy
3.
31.94
FM
Sasha A Taylor
4.
34.55
C
Catherine Cox
5.
37.39
C
Evangeline Billips
6.
1:01.37
C
Keady Medina
 
Girls Fly 50Y 15-18
1.
31.81
FM
Sydney Payne
2.
31.96
C
Catherine Salomons
3.
33.36
C
Abigail Altenburg
4.
36.29
FM
Grace Brougham
5.
36.36
FM
Kaitlyn Brittle
6.
36.79
C
Alison Coria
7.
41.29
FM
June Gardner
 
Girls IM 100Y 8&U
1.
4:00.55
FM
Eloise R Wright
 
Girls IM 100Y 9-10
1.
1:47.03
FM
Alma McCarthy
 
Girls IM 100Y 11-12
1.
1:16.87
C
Madison Schang
2.
1:33.78
C
Julia Davis
3.
1:34.09
C
Camila Zuniga
4.
1:37.65
C
Eleanor Robb
5.
1:51.15
FM
Vivian D Lang
6.
1:56.48
FM
Lauren Everling
7.
2:01.52
FM
Lucy G Labrou
 
Girls IM 100Y 13-14
1.
1:09.49
FM
Sasha A Taylor
2.
1:10.55
FM
Maya Ramos
3.
1:11.08
FM
Clara McCarthy
4.
1:15.81
FM
Willa McCarthy
 
Girls IM 100Y 15-18
1.
1:12.28
C
Catherine Salomons
2.
1:19.01
FM
Sydney Payne
3.
1:26.35
FM
Grace Brougham
4.
1:27.13
FM
Kaitlyn Brittle
5.
1:28.21
FM
Elizabeth McDonough
6.
1:32.87
FM
June Gardner
 
Girls Free 200Y Relay Mixed Age
1.
2:04.40
C
Eleanor Medina
Madison Schang
Elisabeth Carroll
Catherine Salomons
2.
2:13.04
FM
Clara McCarthy
Alma McCarthy
Charlotte Andress
Sydney Payne
 
Girls Medley 100Y Relay 9-10
1.
1:23.28
C
Micaela Zuniga
Freya Montes de Oca
Eleanor Medina
Mahara Jahi
2.
1:39.82
FM
Kathryn G Gentry
Alma McCarthy
Aubrey E Larson
Georgia H Vogel
 
Girls Medley 200Y Relay 11-12
1.
2:48.95
FM
Lucy G Labrou
Page G Vogel
Emory L Loughry
Charlotte Andress
 
Girls Medley 200Y Relay 13-14
1.
2:09.46
FM
Maya Ramos
Sasha A Taylor
Willa McCarthy
Clara McCarthy
2.
2:22.68
C
Catherine Cox
Elisabeth Carroll
Evangeline Billips
Jacari Jahi
 
Girls Medley 200Y Relay 15-18
1.
2:20.28
FM
Elizabeth McDonough
June Gardner
Sydney Payne
Kaitlyn Brittle
2.
2:24.03
C
Abigail Altenburg
Catherine Salomons
Alison Coria
Audrey Jarrett