Sun, August 18, 2019

The CSL

Schedules and Results

SIGN IN  
ABOUT CSL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2019 League Leaders
 
Boys 8&Under 25 Free
17.63
Andrew P Zimmerman
BCP
Girls 8&U 25 Free
16.83
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 50 Free
31.63
Matthew Char
AV
Girls 9-10 50 Free
31.76
Lila Sherman
FM
Boys 11-12 50 Free
28.34
Victor Li
CC
Girls 11-12 50 Free
30.19
Micaela Perezous
CY
Boys 13-14 50 Free
25.04
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 50 Free
28.22
Ellia D Kweon
MG
Boys 15-18 50 Free
24.4
Jackson T Knouse
BCP
Girls 15-18 50 Free
26.39
Sarah L Shackelford
BCS
Boys 8&Under 25 Back
21.96
Jake Sim
MG
Girls 8&Under 25 Back
20.6
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 50 Back
37.49
Matthew Char
AV
Girls 9-10 50 Back
36.26
Payton E Masten
CAS
Boys 11-12 50 Back
30.38
Christopher Qian
BL
Girls 11-12 50 Back
32.28
Nora Sherman
FM
Boys 13-14 50 Back
29.64
Albert Kang
MG
Girls 13-14 50 Back
31.96
Mackenzie L Gupton
AV
Boys 15-18 50 Back
26.9
Kyle Johnson
SR
Girls 15-18 50 Back
29.39
Sarah L Shackelford
BCS
Boys 8&Under 25 Breast
24.65
Maxwell K Camara
CC
Girls 8&Under 25 Breast
24.33
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 50 Breast
43.06
Matthew Char
AV
Girls 9-10 50 Breast
39.2
Payton E Masten
CAS
Boys 11-12 50 Breast
35.35
Cyrus Beauvais
FM
Girls 11-12 50 Breast
37.51
Angela Testani
SF
Boys 13-14 50 Breast
31.13
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 50 Breast
35.45
Ashley D Kirby
FF
Boys 15-18 50 Breast
31.31
Justin Lee
AV
Girls 15-18 50 Breast
34.34
Thalia C Costanza
MG
Boys 8&Under 25 Fly
20.69
Aiden N Church
SRD
Girls 8&Under 25 Fly
17.98
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 25 Fly
16.02
Jack M Miceli
ABF
Girls 9-10 25 Fly
15.17
Sunny B Chen
CAS
Boys 11-12 50 Fly
30.34
Christopher Qian
BL
Girls 11-12 50 Fly
32.0
Nora Sherman
FM
Boys 13-14 50 Fly
27.58
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 50 Fly
30.21
Carly E Lahr
FG
Boys 15-18 50 Fly
26.14
Kyle Johnson
SR
Girls 15-18 50 Fly
28.49
Alexa M Cuomo
MG
Boys 8&Under 100 IM
1:45.00
Aiden N Church
SRD
Girls 8&Under 100 IM
1:38.21
Maya R McCarney
CY
Boys 9-10 100 IM
1:20.74
Matthew Char
AV
Girls 9-10 100 IM
1:18.63
Payton E Masten
CAS
Boys 11-12 100 IM
1:07.66
Christopher Qian
BL
Girls 11-12 100 IM
1:11.12
Nora Sherman
FM
Boys 13-14 100 IM
1:02.26
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 100 IM
1:09.44
Angelina N Sagaow
CC
Boys 15-18 100 IM
59.15
Kyle Johnson
SR
Girls 15-18 100 IM
1:05.28
Alexa M Cuomo
MG
Boys 18&U 200 Free Relay
1:52.91
Charlie M Barker
Andrew T Char
Matthew Char
Justin Lee
AV
Girls 18&U 200 Free Relay
2:05.37
Mackenzie L Speilman
Payton E Masten
Natalie A Schlemmer
Kelli P McMillan
CAS
Mixed 18&U 200 Medley Relay
2:09.67
Christopher Qian
Hevi K Medde-Witage
Sydney E Davenhall
Audrey I Hayward
BL
Boys 8&Under 100 Medley Relay
1:37.68
James R Lumsden
Erik R Zhang
Noah H Sultan
Lukas P Lawrence
CAS
Girls 8&Under 100 Medley Relay
1:34.43
Sophia R Richards
Adelaide P Freund
Lexie A Morrison
Raegan T Ferguson
BCP
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:19.07
Chance Bennion
Matthew Char
Cooper L Fox
Greyson E Delaney
AV
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:11.47
Megan E Hiltner
Payton E Masten
Sunny B Chen
Josephina L Kritsky
CAS
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:21.87
Tyler Phillips
Owen K Flickinger
Joshua Rosensweig
William Aukema
FF
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:24.95
Mackenzie L Speilman
Claire M McMahan
Sydney C Schlabach
McKenna S Lyons
CAS
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:01.37
Albert Kang
Aaron E Suh
Nathan E Suh
Joshua Y Kim
MG
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:14.94
Isabel Z Will
Zoe Rand
Mackenzie L Gupton
Caroline Atkins
AV
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:51.65
Justin Lee
Nathan Yu
Brian Luong
Alexander J Lamb
SRD
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:03.16
Dana Korotovskikh
Lauren E Long
Kayla Graham
Jordan M Wenner
AV
 
 
Back to Schedules
Burke Centre Stingers at Arlington KOC

Date:
July 13, 2019
Location:
Arlington KOC
Course:
25 Meters
Scores:
263.5
Arlington KOC
187.5
Burke Centre Stingers
 
Boys Free 25M 8&U
1.
18.56
BCS
Samuel A Hadi
2.
19.59
BCS
Gerard J Gibbs
3.
20.16
BCS
Caleb P Brown
4.
20.40
AKC
Ryan C Pedone
5.
22.13
AKC
Nicholas B Bartl
6.
22.38
AKC
Charles J Keffer
7.
25.25
AKC
James H Beck
8.
25.32
AKC
Gianni M Pagliano
 
Boys Free 50M 9-10
1.
39.65
AKC
James M Miller
2.
40.37
BCS
Leonardo F Garcia Jones
3.
40.50
AKC
Kasper A Parfomak
4.
41.75
AKC
Nicholas J Snow
5.
41.99
AKC
Noah B Gunville
6.
42.54
AKC
Samuel R Varona
7.
42.62
BCS
Adam C Lash
8.
43.47
AKC
Jack A Keffer
9.
47.10
BCS
Jordan J Grose
 
Boys Free 50M 11-12
1.
32.22
AKC
John P Parfomak
2.
33.37
AKC
Zachary G Black
3.
35.03
AKC
Tyler J McManus
4.
36.39
BCS
Nayer Abdelnour
5.
41.33
BCS
Anders R Carlson
6.
42.77
BCS
Lukas D Steinhelper
 
Boys Free 50M 13-14
1.
25.45
AKC
McGrath P Marsh
2.
28.83
AKC
Jackson D McManus
3.
28.95
AKC
David J Herrmann
4.
28.97
BCS
Dax P Gorman
5.
33.62
BCS
Caleb M Street
6.
37.38
BCS
Nicholas A May
 
Boys Free 50M 15-18
1.
27.47
BCS
Andy P Luong
2.
27.60
AKC
Lucas P Moreno
3.
29.04
AKC
Cooper J Donovan
4.
29.12
AKC
Andrew G Deabler
5.
29.37
BCS
Jeremiah J Field
6.
31.35
BCS
Phillip Beima
 
Boys Back 25M 8&U
1.
24.42
BCS
Gerard J Gibbs
2.
25.71
BCS
Samuel A Hadi
3.
25.80
BCS
William J Lundy
4.
27.14
AKC
Jamison F Porter
5.
30.37
AKC
Matthew F Nassar
6.
30.47
AKC
Gianni M Pagliano
7.
33.12
AKC
James H Beck
8.
34.56
AKC
Luke S Wall
9.
35.77
AKC
Aedan M Thornblad
 
Boys Back 50M 9-10
1.
47.48
AKC
Kasper A Parfomak
2.
48.73
BCS
Leonardo F Garcia Jones
3.
50.90
AKC
James M Miller
4.
53.74
AKC
Nicholas J Snow
5.
54.59
BCS
Jordan J Grose
6.
58.77
AKC
Conor F Bouda
7.
59.65
AKC
Jackson H Duarte
8.
1:00.29
AKC
Jack A Keffer
 
Boys Back 50M 11-12
1.
38.55
AKC
John P Parfomak
2.
40.37
AKC
Nicholas J Cecil
3.
44.10
AKC
Brennan L Pilot
4.
47.68
BCS
Lukas D Steinhelper
5.
49.35
BCS
Alexander N Chu
 
Boys Back 50M 13-14
1.
32.37
BCS
Dax P Gorman
2.
34.81
AKC
Alexander R Gil
3.
35.06
AKC
James P Hilsmier
4.
35.93
AKC
Jackson D McManus
5.
42.38
BCS
Jeshua D Grose
 
Boys Back 50M 15-18
1.
33.68
BCS
Andy P Luong
2.
34.17
AKC
Lucas P Moreno
3.
34.43
AKC
Andrew G Deabler
4.
35.57
BCS
Pierce Beima
4.
35.57
BCS
Jeremiah J Field
6.
38.47
AKC
William W Valinote
 
Boys Breast 25M 8&U
1.
26.35
BCS
Samuel A Hadi
2.
28.79
AKC
Ryan C Pedone
3.
30.05
AKC
Charles W Moore
4.
31.83
BCS
William J Lundy
5.
33.43
BCS
Caleb P Brown
6.
33.68
AKC
Nicholas B Bartl
 
Boys Breast 50M 9-10
1.
53.15
BCS
Leonardo F Garcia Jones
2.
53.58
AKC
Lukas B Black
3.
1:00.18
AKC
Samuel R Varona
4.
1:01.45
AKC
Conor F Bouda
5.
1:02.01
BCS
Andrew N Chu
6.
1:06.77
BCS
Michael H Pham
 
Boys Breast 50M 11-12
1.
40.81
AKC
Nicholas J Cecil
2.
44.62
AKC
Zachary G Black
3.
48.43
AKC
William A Piester
4.
51.32
BCS
Nayer Abdelnour
5.
53.84
BCS
Alexander N Chu
6.
58.81
BCS
Liam T Edminster
 
Boys Breast 50M 13-14
1.
32.15
AKC
McGrath P Marsh
2.
36.16
AKC
David J Herrmann
3.
39.64
AKC
James R Pilot
4.
40.17
BCS
Jeshua D Grose
5.
45.65
BCS
Caleb M Street
6.
58.73
BCS
Aidan Gill
 
Boys Breast 50M 15-18
1.
36.49
BCS
Pierce Beima
2.
37.41
BCS
Andy P Luong
3.
37.49
AKC
Samuel J Hughes
4.
37.93
AKC
Cooper J Donovan
5.
38.51
BCS
Phillip Beima
6.
42.17
AKC
Alex D Khlopin
 
Boys Fly 25M 8&U
1.
22.75
BCS
Gerard J Gibbs
2.
24.62
AKC
Nicholas B Bartl
3.
27.27
AKC
Charles J Keffer
4.
27.68
AKC
Ryan C Pedone
5.
29.26
BCS
William J Lundy
6.
32.03
BCS
Alexander R Pohorylo
 
Boys Fly 25M 9-10
1.
21.80
AKC
Kasper A Parfomak
2.
22.39
AKC
Samuel R Varona
3.
23.87
BCS
Adam C Lash
4.
24.79
AKC
Noah B Gunville
5.
24.81
BCS
Samuel A Mitry
6.
25.53
BCS
Edward A Shrieves
 
Boys Fly 50M 11-12
1.
37.04
AKC
Zachary G Black
2.
37.59
AKC
John P Parfomak
3.
40.39
AKC
Nicholas J Cecil
4.
43.47
BCS
Nayer Abdelnour
5.
51.34
BCS
Brandon P Collica
6.
53.43
BCS
Lukas D Steinhelper
 
Boys Fly 50M 13-14
1.
28.37
AKC
McGrath P Marsh
2.
32.15
BCS
Dax P Gorman
3.
32.28
AKC
Jackson D McManus
4.
34.22
AKC
David J Herrmann
5.
40.33
BCS
Jeshua D Grose
 
Boys Fly 50M 15-18
1.
31.35
BCS
Jeremiah J Field
2.
32.86
AKC
Cooper J Donovan
3.
33.04
AKC
Lucas P Moreno
4.
33.18
AKC
William W Valinote
5.
33.82
BCS
Phillip Beima
6.
35.35
BCS
Pierce Beima
 
Boys IM 100M 8&U
1.
2:00.15
BCS
Samuel A Hadi
2.
2:14.31
BCS
William J Lundy
3.
2:17.26
AKC
Nicholas B Bartl
 
Boys IM 100M 9-10
1.
1:45.53
BCS
Leonardo F Garcia Jones
2.
1:50.93
BCS
Adam C Lash
3.
1:52.50
AKC
Noah B Gunville
4.
2:02.78
AKC
Jack A Keffer
5.
2:03.18
AKC
Lukas B Black
6.
2:16.06
AKC
Charles E Beck
 
Boys IM 100M 11-12
1.
1:29.61
AKC
Nicholas J Cecil
2.
1:32.87
AKC
John P Parfomak
3.
1:47.94
AKC
Peter J Welch
4.
1:49.68
AKC
Connor S Cherouny
5.
1:52.28
AKC
Jeffrey D Snow
6.
2:05.53
AKC
Elijah R Varona
 
Boys IM 100M 13-14
1.
1:03.68
AKC
McGrath P Marsh
2.
1:15.25
AKC
David J Herrmann
3.
1:22.51
AKC
James P Hilsmier
4.
1:30.46
AKC
Theodore P Varona
5.
1:32.29
AKC
Jackson S Welch
6.
1:39.02
AKC
Ian C Schneider
 
Boys IM 100M 15-18
1.
1:17.63
AKC
Lucas P Moreno
2.
1:18.85
AKC
Cooper J Donovan
3.
1:19.43
AKC
Andrew G Deabler
4.
1:24.11
AKC
Alex D Khlopin
5.
1:25.50
AKC
Dominick J Cocozza
 
Boys Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:14.81
AKC
Zachary G Black
Kasper A Parfomak
Jackson D McManus
Lucas P Moreno
2.
2:17.83
BCS
Leonardo F Garcia Jones
Nayer Abdelnour
Caleb M Street
Andy P Luong
 
Boys Medley 100M Relay 8&U
1.
1:39.16
BCS
William J Lundy
Samuel A Hadi
Gerard J Gibbs
Caleb P Brown
2.
1:42.09
AKC
Ryan C Pedone
Charles W Moore
Nicholas B Bartl
Charles J Keffer
 
Boys Medley 100M Relay 9-10
1.
1:27.03
AKC
Kasper A Parfomak
Conor F Bouda
Samuel R Varona
James M Miller
2.
1:31.54
BCS
Jordan J Grose
Leonardo F Garcia Jones
Adam C Lash
Samuel A Mitry
 
Boys Medley 200M Relay 11-12
1.
2:33.10
AKC
John P Parfomak
Nicholas J Cecil
Zachary G Black
Tyler J McManus
2.
3:12.25
BCS
Lukas D Steinhelper
Alexander N Chu
Nayer Abdelnour
Brandon P Collica
 
Boys Medley 200M Relay 13-14
1.
2:15.58
AKC
James P Hilsmier
James R Pilot
Jackson D McManus
David J Herrmann
2.
2:26.86
BCS
Dax P Gorman
Jeshua D Grose
Caleb M Street
Nicholas A May
 
Boys Medley 200M Relay 15-18
1.
2:09.95
BCS
Andy P Luong
Pierce Beima
Jeremiah J Field
Phillip Beima
 
Mixed Medley 200M Relay Mixed Age
1.
2:21.81
BCS
Dax P Gorman
Alexandra G Bird
Jeremiah J Field
Emma Lundy
2.
2:22.99
AKC
Ashley R Deabler
McGrath P Marsh
John P Parfomak
Lillian G Thornblad
 
Girls Free 25M 8&U
1.
20.71
AKC
Audrey E Conway
2.
20.93
BCS
Marissa R Detrisac
3.
20.95
AKC
Sofia E Gyor
4.
24.62
BCS
Adelaide R Atwell
5.
24.75
BCS
Cecelia S Hoppock
6.
24.79
AKC
Rebecca K Schaller
7.
24.97
AKC
Quinn M Cherouny
8.
26.46
AKC
Elliott G O'Reilly
9.
26.61
AKC
Eloise M Schneider
 
Girls Free 50M 9-10
1.
36.81
AKC
Arriam K Gebre
2.
40.39
BCS
Olivia G Lundy
3.
40.76
BCS
Karina A Bird
4.
40.87
AKC
Lillian G Thornblad
5.
41.52
BCS
Abby A Garrett
6.
43.12
AKC
Elena A Haas
7.
43.87
AKC
Brianna R O'Connell
8.
48.03
AKC
Adele C Schneider
9.
49.43
AKC
McKenna M Fredricks
 
Girls Free 50M 11-12
1.
31.40
AKC
Azmera P Gebre
2.
31.47
BCS
Emma Lundy
3.
31.72
AKC
Scarlett A Gray
4.
33.78
BCS
Fiona N Nguyen
5.
34.97
BCS
Jaydenne A Rodas
6.
35.46
AKC
Mary F Hecmanczuk
 
Girls Free 50M 13-14
1.
30.71
BCS
Cheyenne E Rodas
2.
31.39
AKC
Claudia J Moneymaker
3.
32.31
BCS
Caroline E Shimp
4.
33.17
AKC
Margaret F Sughrue
5.
33.59
AKC
Sofia M Parfomak
6.
34.21
BCS
Samantha Field
 
Girls Free 50M 15-18
1.
30.04
AKC
Ashley R Deabler
2.
31.02
AKC
Elizabeth R Miller
3.
31.61
AKC
Io K Kovach
4.
32.10
BCS
Beatrice Anna-Ro Cuccias
5.
36.21
BCS
Nora E Lash
6.
37.16
BCS
Savannah J Raeder
 
Girls Back 25M 8&U
1.
25.84
BCS
Marissa R Detrisac
2.
27.02
AKC
Audrey E Conway
3.
27.13
BCS
Abigail H Vo
4.
27.18
AKC
Sofia E Gyor
5.
27.97
AKC
Tegan J Bonsiero
6.
28.11
BCS
Adalyn M Couchman
7.
28.40
AKC
Colleen M Bett
8.
30.15
AKC
Quinn M Cherouny
9.
32.59
AKC
Stella M Fredricks
 
Girls Back 50M 9-10
1.
47.05
BCS
Abby A Garrett
2.
49.63
AKC
Lillian G Thornblad
3.
49.92
AKC
Elizabeth L Pilot
4.
50.09
AKC
McKenna M Fredricks
5.
52.62
AKC
Charis F Piester
6.
54.13
BCS
Danielle J Wierschke
7.
55.90
AKC
Kathryn E Farnum
8.
56.68
AKC
Elena A Haas
 
Girls Back 50M 11-12
1.
35.93
BCS
Emma Lundy
2.
37.26
AKC
Scarlett A Gray
3.
37.62
BCS
Fiona N Nguyen
4.
38.46
AKC
Leila G Bodner
5.
40.97
BCS
Jaydenne A Rodas
6.
41.51
AKC
Mary F Hecmanczuk
 
Girls Back 50M 13-14
1.
34.73
BCS
Cheyenne E Rodas
2.
34.90
AKC
Margaret F Sughrue
3.
37.05
BCS
Olivia F Waugh
4.
39.61
AKC
Sofia M Parfomak
5.
39.98
BCS
Caroline E Shimp
6.
40.17
AKC
Natalie A Cecil
 
Girls Back 50M 15-18
1.
33.56
AKC
Ashley R Deabler
2.
35.22
AKC
Io K Kovach
3.
36.64
BCS
Beatrice Anna-Ro Cuccias
4.
37.20
AKC
Jane M Miller
5.
41.66
BCS
Lani Kaneshiro
6.
42.28
BCS
Savannah J Raeder
 
Girls Breast 25M 8&U
1.
29.89
AKC
Audrey E Conway
2.
30.08
BCS
Adelaide R Atwell
3.
32.20
BCS
Sadie S Lowe
4.
32.26
BCS
Adalyn M Couchman
5.
32.58
AKC
Rebecca K Schaller
6.
33.59
AKC
Eloise M Schneider
 
Girls Breast 50M 9-10
1.
49.20
BCS
Alexandra G Bird
2.
49.50
AKC
Arriam K Gebre
3.
52.78
AKC
Nadya R Cecil
4.
53.15
BCS
Karina A Bird
5.
56.56
BCS
Danielle J Wierschke
6.
58.45
AKC
Kathryn E Farnum
 
Girls Breast 50M 11-12
1.
42.09
AKC
Azmera P Gebre
2.
44.88
AKC
Leila G Bodner
3.
45.37
BCS
Helena D Rossi
4.
46.83
BCS
Payton E Morris
5.
48.44
BCS
Fiona N Nguyen
6.
52.54
AKC
Elizabeth M Brown
 
Girls Breast 50M 13-14
1.
41.24
BCS
Olivia F Waugh
2.
41.96
BCS
Caroline E Shimp
3.
42.46
AKC
Claudia J Moneymaker
4.
43.02
BCS
Samantha Field
5.
44.87
AKC
Adelaide M Martin
6.
46.34
AKC
Margaret F Sughrue
 
Girls Breast 50M 15-18
1.
41.40
AKC
Elizabeth R Miller
2.
43.88
BCS
Lani Kaneshiro
3.
44.39
AKC
Camille M Pivetta
4.
44.87
AKC
Lauren E Rosenthal
5.
50.71
BCS
Savannah J Raeder
6.
52.79
BCS
Nora E Lash
 
Girls Fly 25M 8&U
1.
26.46
BCS
Marissa R Detrisac
2.
28.51
AKC
Rebecca K Schaller
3.
28.53
AKC
Sofia E Gyor
4.
29.24
BCS
Cecelia S Hoppock
5.
30.26
AKC
Colleen M Bett
6.
35.29
BCS
Adelaide R Atwell
 
Girls Fly 25M 9-10
1.
20.14
BCS
Olivia G Lundy
2.
20.38
AKC
Arriam K Gebre
3.
21.71
BCS
Audrey G Lambert
4.
21.84
AKC
Lillian G Thornblad
5.
23.02
BCS
Karina A Bird
6.
23.69
AKC
Elizabeth L Pilot
 
Girls Fly 50M 11-12
1.
35.33
BCS
Emma Lundy
2.
36.50
AKC
Leila G Bodner
3.
36.71
AKC
Azmera P Gebre
4.
36.72
AKC
Scarlett A Gray
5.
39.12
BCS
Helena D Rossi
6.
41.17
BCS
Jaydenne A Rodas
 
Girls Fly 50M 13-14
1.
33.96
AKC
Claudia J Moneymaker
2.
34.58
BCS
Cheyenne E Rodas
3.
34.84
BCS
Olivia F Waugh
3.
34.84
AKC
Natalie A Cecil
5.
39.21
AKC
Sofia M Parfomak
6.
40.18
BCS
Samantha Field
 
Girls Fly 50M 15-18
1.
32.31
AKC
Ashley R Deabler
2.
35.18
AKC
Io K Kovach
3.
35.63
BCS
Beatrice Anna-Ro Cuccias
4.
36.23
AKC
Jane M Miller
5.
39.94
BCS
Lani Kaneshiro
6.
41.25
BCS
Nora E Lash
 
Girls IM 100M 8&U
1.
2:07.63
AKC
Sofia E Gyor
2.
2:09.01
BCS
Marissa R Detrisac
3.
2:24.49
AKC
Colleen M Bett
4.
2:35.37
BCS
Adelaide R Atwell
5.
2:37.37
BCS
Sadie S Lowe
6.
2:39.08
AKC
Alyona T Herrmann
7.
2:45.28
AKC
Eloise M Schneider
 
Girls IM 100M 9-10
1.
1:42.90
AKC
Arriam K Gebre
2.
1:45.49
BCS
Karina A Bird
3.
1:48.44
BCS
Abby A Garrett
4.
1:54.06
BCS
Alexandra G Bird
5.
1:55.90
AKC
Nadya R Cecil
6.
1:58.05
BCS
Audrey G Lambert
7.
1:59.44
AKC
Kathryn E Farnum
8.
2:00.47
AKC
Julia K Pedone
9.
2:02.77
AKC
Charis F Piester
10.
2:03.15
AKC
McKenna M Fredricks
11.
2:07.59
AKC
Adele C Schneider
12.
2:11.43
AKC
Eliza R Conway
13.
2:12.59
AKC
Brianna R O'Connell
14.
2:13.29
AKC
Jocelyn J Schweitzer
15.
2:19.78
AKC
Bridget N Schaller
 
Girls IM 100M 11-12
1.
1:20.78
AKC
Azmera P Gebre
2.
1:23.31
AKC
Leila G Bodner
3.
1:26.93
BCS
Helena D Rossi
4.
1:28.91
AKC
Scarlett A Gray
5.
1:35.82
AKC
Mary F Hecmanczuk
6.
1:37.95
AKC
Sophia A O'Connell
7.
1:42.69
AKC
Kaitlyn P Nowinski
8.
1:49.34
AKC
Katharine A Martin
9.
2:08.34
AKC
Olivia R Valinote
 
Girls IM 100M 13-14
1.
1:25.96
AKC
Natalie A Cecil
 
Girls IM 100M 15-18
1.
1:15.78
AKC
Ashley R Deabler
2.
1:17.12
AKC
Io K Kovach
3.
1:19.71
AKC
Elizabeth R Miller
4.
1:25.06
AKC
Jane M Miller
5.
1:25.88
AKC
Julia I Dinescu
6.
1:26.60
AKC
Eva G Smith-Perry
7.
1:27.48
AKC
Caitlin E Sughrue
8.
1:30.70
AKC
Camille M Pivetta
9.
1:35.78
AKC
Liberty K Metcalfe
 
Girls Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:13.13
AKC
Azmera P Gebre
Arriam K Gebre
Scarlett A Gray
Elizabeth R Miller
2.
2:19.15
BCS
Olivia G Lundy
Jaydenne A Rodas
Cheyenne E Rodas
Beatrice Anna-Ro Cuccias
 
Girls Medley 100M Relay 8&U
1.
1:46.11
BCS
Abigail H Vo
Adelaide R Atwell
Cecelia S Hoppock
Marissa R Detrisac
2.
1:49.08
AKC
Audrey E Conway
Eloise M Schneider
Rebecca K Schaller
Sofia E Gyor
 
Girls Medley 100M Relay 9-10
1.
1:23.56
AKC
McKenna M Fredricks
Nadya R Cecil
Lillian G Thornblad
Arriam K Gebre
2.
1:25.90
BCS
Abby A Garrett
Alexandra G Bird
Olivia G Lundy
Karina A Bird
 
Girls Medley 200M Relay 11-12
1.
2:27.71
AKC
Mary F Hecmanczuk
Azmera P Gebre
Leila G Bodner
Scarlett A Gray
2.
2:29.08
BCS
Fiona N Nguyen
Helena D Rossi
Emma Lundy
Jaydenne A Rodas
 
Girls Medley 200M Relay 13-14
1.
2:23.68
BCS
Cheyenne E Rodas
Samantha Field
Olivia F Waugh
Caroline E Shimp
2.
2:24.74
AKC
Margaret F Sughrue
Claudia J Moneymaker
Natalie A Cecil
Sofia M Parfomak
 
Girls Medley 200M Relay 15-18
1.
2:20.38
AKC
Io K Kovach
Lauren E Rosenthal
Ashley R Deabler
Elizabeth R Miller
2.
2:38.92
BCS
Lani Kaneshiro
Beatrice Anna-Ro Cuccias
Nora E Lash
Savannah J Raeder