Tue, December 10, 2019

The CSL

Schedules and Results

SIGN IN  
ABOUT CSL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2019 League Leaders
 
Boys 8&Under 25 Free
17.63
Andrew P Zimmerman
BCP
Girls 8&U 25 Free
16.83
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 50 Free
31.63
Matthew Char
AV
Girls 9-10 50 Free
31.76
Lila Sherman
FM
Boys 11-12 50 Free
28.34
Victor Li
CC
Girls 11-12 50 Free
30.19
Micaela Perezous
CY
Boys 13-14 50 Free
25.04
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 50 Free
28.22
Ellia D Kweon
MG
Boys 15-18 50 Free
24.4
Jackson T Knouse
BCP
Girls 15-18 50 Free
26.39
Sarah L Shackelford
BCS
Boys 8&Under 25 Back
21.96
Jake Sim
MG
Girls 8&Under 25 Back
20.6
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 50 Back
37.49
Matthew Char
AV
Girls 9-10 50 Back
36.26
Payton E Masten
CAS
Boys 11-12 50 Back
30.38
Christopher Qian
BL
Girls 11-12 50 Back
32.28
Nora Sherman
FM
Boys 13-14 50 Back
29.64
Albert Kang
MG
Girls 13-14 50 Back
31.96
Mackenzie L Gupton
AV
Boys 15-18 50 Back
26.9
Kyle Johnson
SR
Girls 15-18 50 Back
29.39
Sarah L Shackelford
BCS
Boys 8&Under 25 Breast
24.65
Maxwell K Camara
CC
Girls 8&Under 25 Breast
24.33
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 50 Breast
43.06
Matthew Char
AV
Girls 9-10 50 Breast
39.2
Payton E Masten
CAS
Boys 11-12 50 Breast
35.35
Cyrus Beauvais
FM
Girls 11-12 50 Breast
37.51
Angela Testani
SF
Boys 13-14 50 Breast
31.13
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 50 Breast
35.45
Ashley D Kirby
FF
Boys 15-18 50 Breast
31.31
Justin Lee
AV
Girls 15-18 50 Breast
34.34
Thalia C Costanza
MG
Boys 8&Under 25 Fly
20.69
Aiden N Church
SRD
Girls 8&Under 25 Fly
17.98
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 25 Fly
16.02
Jack M Miceli
ABF
Girls 9-10 25 Fly
15.17
Sunny B Chen
CAS
Boys 11-12 50 Fly
30.34
Christopher Qian
BL
Girls 11-12 50 Fly
32.0
Nora Sherman
FM
Boys 13-14 50 Fly
27.58
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 50 Fly
30.21
Carly E Lahr
FG
Boys 15-18 50 Fly
26.14
Kyle Johnson
SR
Girls 15-18 50 Fly
28.49
Alexa M Cuomo
MG
Boys 8&Under 100 IM
1:45.00
Aiden N Church
SRD
Girls 8&Under 100 IM
1:38.21
Maya R McCarney
CY
Boys 9-10 100 IM
1:20.74
Matthew Char
AV
Girls 9-10 100 IM
1:18.63
Payton E Masten
CAS
Boys 11-12 100 IM
1:07.66
Christopher Qian
BL
Girls 11-12 100 IM
1:11.12
Nora Sherman
FM
Boys 13-14 100 IM
1:02.26
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 100 IM
1:09.44
Angelina N Sagaow
CC
Boys 15-18 100 IM
59.15
Kyle Johnson
SR
Girls 15-18 100 IM
1:05.28
Alexa M Cuomo
MG
Boys 18&U 200 Free Relay
1:52.91
Charlie M Barker
Andrew T Char
Matthew Char
Justin Lee
AV
Girls 18&U 200 Free Relay
2:05.37
Mackenzie L Speilman
Payton E Masten
Natalie A Schlemmer
Kelli P McMillan
CAS
Mixed 18&U 200 Medley Relay
2:09.67
Christopher Qian
Hevi K Medde-Witage
Sydney E Davenhall
Audrey I Hayward
BL
Boys 8&Under 100 Medley Relay
1:37.68
James R Lumsden
Erik R Zhang
Noah H Sultan
Lukas P Lawrence
CAS
Girls 8&Under 100 Medley Relay
1:34.43
Sophia R Richards
Adelaide P Freund
Lexie A Morrison
Raegan T Ferguson
BCP
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:19.07
Chance Bennion
Matthew Char
Cooper L Fox
Greyson E Delaney
AV
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:11.47
Megan E Hiltner
Payton E Masten
Sunny B Chen
Josephina L Kritsky
CAS
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:21.87
Tyler Phillips
Owen K Flickinger
Joshua Rosensweig
William Aukema
FF
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:24.95
Mackenzie L Speilman
Claire M McMahan
Sydney C Schlabach
McKenna S Lyons
CAS
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:01.37
Albert Kang
Aaron E Suh
Nathan E Suh
Joshua Y Kim
MG
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:14.94
Isabel Z Will
Zoe Rand
Mackenzie L Gupton
Caroline Atkins
AV
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:51.65
Justin Lee
Nathan Yu
Brian Luong
Alexander J Lamb
SRD
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:03.16
Dana Korotovskikh
Lauren E Long
Kayla Graham
Jordan M Wenner
AV
 
 
Back to Schedules
Ashburn Village at Burke Centre Penguins

Date:
July 13, 2019
Location:
Burke Centre Penguins
Course:
50 Meters
Scores:
240.0
Ashburn Village
211.0
Burke Centre Penguins
 
Boys Free 25M 8&U
1.
18.34
BCP
Andrew P Zimmerman
2.
22.05
BCP
Lukas R Askvig
3.
22.58
BCP
James A Tyrell
4.
22.73
BCP
Joseph G Vanzant
5.
24.43
AV
Kavan Guliani
6.
25.17
AV
Brock Sultan
7.
25.33
BCP
Lucas A Kwon
8.
25.35
BCP
John C Howard
9.
27.68
AV
Ian Rohr
10.
27.82
AV
Ethan J Sreniawski
11.
28.06
AV
Romir N Kamat
12.
30.09
AV
Wesley M Tuminello
 
Boys Free 50M 9-10
1.
31.63
AV
Matthew Char
2.
35.22
BCP
Josef T Gruendel
3.
39.96
AV
Greyson E Delaney
4.
39.97
AV
Ian D Ferner
5.
40.78
AV
Alexander R Timm
6.
43.44
AV
Keir Korotovskikh
7.
44.56
AV
Jonas T Wilson
8.
45.49
BCP
Jacob D Rafii
9.
46.12
BCP
Joshua L Aguilar
10.
47.29
BCP
Reece D Blackburn
11.
48.16
BCP
Adam R Irvine
12.
51.03
BCP
John P Taets
 
Boys Free 50M 11-12
1.
28.91
AV
Andrew T Char
2.
29.92
BCP
Joshua R Donovan
3.
32.86
BCP
Michael C Cantlon
4.
33.62
BCP
Levente A Fulwiler
5.
34.65
AV
Griffin B Hart
6.
38.42
AV
Evan T McLaughlin
 
Boys Free 50M 13-14
1.
26.81
BCP
Andrew D Hendrickson
2.
27.19
AV
Charlie M Barker
3.
29.14
AV
Austin Hunt
4.
29.87
BCP
Stephen D Dalil
5.
30.13
AV
Joseph Wilson
6.
30.36
BCP
Aaron Erickson
 
Boys Free 50M 15-18
1.
25.72
AV
Theodore D Wenner
2.
26.00
AV
Jack P Zapp
3.
26.62
AV
Jeremy M Fulton
4.
27.69
BCP
Keegan M Lilly
5.
28.46
BCP
Kyle Kittelberger
6.
29.35
BCP
Sean S Altenburg
 
Boys Back 25M 8&U
1.
26.26
BCP
Andrew P Zimmerman
2.
28.65
BCP
Chase J Phillips
3.
29.00
AV
Mark R Kozintsev
4.
29.75
AV
Wesley M Tuminello
5.
29.93
AV
Ethan J Sreniawski
5.
29.93
BCP
Justus D Phillips
7.
30.13
AV
Brock Sultan
8.
30.64
BCP
Lukas R Askvig
9.
31.27
BCP
Colston B Farmer
10.
34.02
AV
Ian Rohr
11.
37.09
AV
William P DeLong
 
Boys Back 50M 9-10
1.
37.97
AV
Matthew Char
2.
42.39
BCP
Josef T Gruendel
3.
44.64
AV
Chance Bennion
4.
48.83
AV
Ian D Ferner
5.
50.44
AV
David Antonescu
6.
51.07
AV
Alexander R Timm
7.
54.18
BCP
Jacob D Rafii
8.
58.47
AV
Logan J McLaughlin
9.
59.26
BCP
Jakob T Askvig
10.
1:00.32
BCP
John P Taets
11.
1:01.22
BCP
Adam R Irvine
12.
1:05.96
BCP
Caleb O Christman
 
Boys Back 50M 11-12
1.
34.19
BCP
Joshua R Donovan
2.
35.37
AV
Andrew T Char
3.
36.63
BCP
Soma M Fulwiler
4.
39.12
BCP
Michael C Cantlon
5.
40.13
AV
Griffin B Hart
6.
40.44
AV
Maximilian J Wilson
 
Boys Back 50M 13-14
1.
31.43
BCP
Andrew D Hendrickson
2.
31.97
AV
Charlie M Barker
3.
32.87
BCP
JT Schmid
4.
33.66
AV
Austin Hunt
5.
35.66
AV
Joseph Wilson
6.
36.11
BCP
Christopher Goggins
 
Boys Back 50M 15-18
1.
27.78
AV
Justin Lee
2.
29.95
AV
Jack P Zapp
3.
30.50
AV
Theodore D Wenner
4.
31.98
BCP
Keegan M Lilly
5.
35.41
BCP
Gabriel Garcia
6.
36.41
BCP
Tyler J Meyer
 
Boys Breast 25M 8&U
1.
28.95
BCP
Joseph G Vanzant
2.
29.66
BCP
James A Tyrell
3.
29.96
AV
Kavan Guliani
4.
30.63
BCP
Chase J Phillips
5.
33.88
AV
Ian Rohr
 
Boys Breast 50M 9-10
1.
51.79
BCP
Josef T Gruendel
2.
53.88
AV
Ian D Ferner
3.
54.21
BCP
Aiden R McNiff
4.
54.70
AV
Chance Bennion
5.
56.03
AV
Greyson E Delaney
6.
58.02
BCP
Reece D Blackburn
 
Boys Breast 50M 11-12
1.
37.76
AV
Andrew T Char
2.
44.28
BCP
Soma M Fulwiler
3.
44.71
BCP
Michael C Cantlon
4.
46.22
AV
Angelo L Sian
5.
46.86
BCP
Levente A Fulwiler
6.
50.25
AV
Griffin B Hart
 
Boys Breast 50M 13-14
1.
33.34
BCP
Stephen D Dalil
2.
35.18
BCP
JT Schmid
3.
37.16
AV
Austin Hunt
4.
38.81
AV
Chase Fulton
5.
39.89
AV
Aaron C Lee
6.
41.74
BCP
Aaron Erickson
 
Boys Breast 50M 15-18
1.
31.31
AV
Justin Lee
2.
31.75
AV
Jack P Zapp
3.
33.00
AV
Jeremy M Fulton
4.
36.28
BCP
Tyler J Meyer
5.
39.11
BCP
Grant Erickson
6.
42.09
BCP
Graham M Gordon
 
Boys Fly 25M 8&U
1.
23.65
BCP
Andrew P Zimmerman
2.
31.52
AV
Mark R Kozintsev
3.
32.65
BCP
Chase J Phillips
4.
33.57
AV
Brock Sultan
5.
35.37
AV
Kavan Guliani
6.
36.07
BCP
Lucas A Kwon
 
Boys Fly 25M 9-10
1.
16.32
AV
Matthew Char
2.
21.45
AV
Chance Bennion
3.
22.01
BCP
Jacob D Rafii
4.
22.09
BCP
Reece D Blackburn
5.
23.62
AV
Noah R Dunn
6.
30.64
BCP
Ambinints Razafimbahoaka
 
Boys Fly 50M 11-12
1.
32.87
BCP
Joshua R Donovan
2.
34.77
BCP
Soma M Fulwiler
3.
40.03
BCP
Christopher T Giop
4.
40.52
AV
Maximilian J Wilson
5.
42.82
AV
Angelo L Sian
6.
46.91
AV
Evan T McLaughlin
 
Boys Fly 50M 13-14
1.
29.80
BCP
JT Schmid
2.
29.85
BCP
Andrew D Hendrickson
3.
30.01
AV
Charlie M Barker
4.
32.21
AV
Joseph Wilson
5.
32.22
BCP
Stephen D Dalil
6.
36.26
AV
Chase Fulton
 
Boys Fly 50M 15-18
1.
26.84
AV
Justin Lee
2.
28.34
AV
Theodore D Wenner
3.
29.96
AV
Jeremy M Fulton
4.
30.46
BCP
Sean S Altenburg
5.
30.55
BCP
Keegan M Lilly
6.
31.01
BCP
Gabriel Garcia
 
Boys IM 100M 8&U
1.
2:24.40
BCP
Chase J Phillips
2.
2:34.21
AV
Romir N Kamat
 
Boys IM 100M 9-10
1.
1:44.69
AV
Chance Bennion
2.
1:58.57
BCP
Aiden R McNiff
3.
2:00.18
AV
Jonas T Wilson
4.
2:04.75
BCP
Reece D Blackburn
5.
2:22.40
BCP
John P Taets
6.
2:23.48
BCP
Jakob T Askvig
 
Boys IM 100M 11-12
1.
1:17.71
BCP
Joshua R Donovan
2.
1:26.89
BCP
Michael C Cantlon
3.
1:30.59
BCP
Levente A Fulwiler
4.
1:34.05
AV
Maximilian J Wilson
5.
1:35.56
AV
Griffin B Hart
6.
1:39.47
BCP
Bence M Fulwiler
 
Boys IM 100M 13-14
1.
1:09.13
BCP
JT Schmid
2.
1:17.72
BCP
Aaron Erickson
3.
1:18.13
BCP
Christopher Goggins
4.
1:19.94
AV
Joseph Wilson
5.
1:27.57
AV
Chase Fulton
6.
1:42.90
BCP
Alexander J Donovan
 
Boys IM 100M 15-18
1.
1:09.44
AV
Theodore D Wenner
2.
1:10.21
BCP
Keegan M Lilly
3.
1:10.84
AV
Jeremy M Fulton
4.
1:13.34
BCP
Tyler J Meyer
5.
1:16.93
AV
Evan Wilson
 
Boys Free 200M Relay Mixed Age
1.
1:52.91
AV
Charlie M Barker
Andrew T Char
Matthew Char
Justin Lee
2.
2:03.48
BCP
Keegan M Lilly
Michael C Cantlon
Josef T Gruendel
JT Schmid
 
Boys Medley 100M Relay 8&U
1.
1:44.75
BCP
Chase J Phillips
James A Tyrell
Andrew P Zimmerman
Lukas R Askvig
2.
1:57.46
AV
Ian Rohr
Kavan Guliani
Mark R Kozintsev
Brock Sultan
 
Boys Medley 100M Relay 9-10
1.
1:19.69
AV
Ian D Ferner
Matthew Char
Chance Bennion
Greyson E Delaney
2.
1:25.88
BCP
Josef T Gruendel
Aiden R McNiff
Reece D Blackburn
Jacob D Rafii
 
Boys Medley 200M Relay 11-12
1.
2:27.64
BCP
Soma M Fulwiler
Joshua R Donovan
Christopher T Giop
Michael C Cantlon
2.
2:31.43
AV
Griffin B Hart
Angelo L Sian
Maximilian J Wilson
Andrew T Char
 
Boys Medley 200M Relay 13-14
1.
2:04.86
BCP
Christopher Goggins
Stephen D Dalil
JT Schmid
Andrew D Hendrickson
2.
2:11.71
AV
Austin Hunt
Chase Fulton
Joseph Wilson
Charlie M Barker
 
Boys Medley 200M Relay 15-18
1.
1:55.12
AV
Jack P Zapp
Jeremy M Fulton
Justin Lee
Theodore D Wenner
2.
2:05.38
BCP
Keegan M Lilly
Tyler J Meyer
Sean S Altenburg
Kyle Kittelberger
 
Mixed Medley 200M Relay Mixed Age
1.
2:17.93
AV
Kylie L Landry
Jack P Zapp
Mackenzie L Gupton
Greyson E Delaney
2.
2:19.02
BCP
Skylar D Dalil
Joshua R Donovan
Ashley T Mayes
Andrew D Hendrickson
 
Girls Free 25M 8&U
1.
20.91
AV
Hayley M Lowe
2.
21.24
BCP
Adelaide P Freund
3.
21.74
AV
Amelia G Vranas
4.
23.23
AV
McKinley G Collins
5.
24.23
BCP
Raegan T Ferguson
6.
24.78
BCP
Lily E Christman
7.
24.99
BCP
Sophia R Richards
8.
27.18
AV
Gianna Campbell
9.
27.90
BCP
Grace E Howard
10.
28.58
BCP
Natalie R Aguilar
11.
29.62
AV
Mia E Ferner
 
Girls Free 50M 9-10
1.
36.54
BCP
Skylar D Dalil
2.
37.80
BCP
Kaelyn S Hrabak
3.
38.68
AV
Samantha E Landry
4.
39.29
BCP
Olivia R Dougherty
5.
40.95
AV
Layla Adler
6.
42.51
AV
Avery G Edwards
7.
42.52
BCP
Grace E Tyrell
8.
42.55
AV
Trisha Kamat
9.
42.84
BCP
Petra A Gruendel
10.
45.18
AV
Ella C Sreniawski
11.
45.25
BCP
Julia E Showers
12.
46.65
AV
Laurean A Keller
 
Girls Free 50M 11-12
1.
31.22
AV
Ella G Rieben
2.
32.20
BCP
Caleigh F Jones
3.
32.66
AV
Kylie L Landry
4.
33.47
BCP
Ashley B Giop
5.
33.49
BCP
Abbey L Lucas
6.
34.25
AV
Reagan M Skorupski
 
Girls Free 50M 13-14
1.
29.07
AV
Isabel Z Will
2.
29.45
BCP
Anneliese F Jones
3.
30.32
BCP
Kathleen I Altenburg
4.
30.97
AV
Mackenzie L Gupton
5.
31.01
AV
Zoe Rand
6.
32.62
BCP
Elise G Lee
 
Girls Free 50M 15-18
1.
27.84
AV
Jordan M Wenner
2.
28.19
AV
Kayla Graham
3.
28.44
BCP
Alexandra S Altenburg
4.
28.63
AV
Lauren E Long
5.
29.07
BCP
Aleigha C Scherber
6.
29.34
BCP
Sophia J Kim
 
Girls Back 25M 8&U
1.
22.09
BCP
Lexie A Morrison
2.
22.47
AV
Everly P Livingston
3.
27.40
AV
Hayley M Lowe
4.
29.66
BCP
Lily E Christman
5.
29.92
AV
Gianna Campbell
6.
31.14
BCP
Josephine M Baldwin
7.
31.78
AV
Serena Fahmy
8.
32.00
AV
Sophie X Chen
9.
32.51
BCP
Raegan T Ferguson
10.
32.58
AV
Mia E Ferner
11.
33.68
BCP
Grace E Howard
12.
33.76
BCP
Sophia R Richards
 
Girls Back 50M 9-10
1.
42.77
BCP
Skylar D Dalil
2.
43.59
AV
Samantha E Landry
3.
44.83
BCP
Kaelyn S Hrabak
4.
45.52
BCP
Elizabeth M Taets
5.
47.73
BCP
Caitlyn G Murphy
6.
49.26
AV
Avery G Edwards
7.
50.14
BCP
Naomi C Scherber
8.
50.34
AV
Sonali J Sarma
9.
50.44
AV
Ayla J Jalali
10.
51.06
BCP
Grace E Tyrell
11.
51.19
AV
Trisha Kamat
12.
55.15
AV
Laurean A Keller
 
Girls Back 50M 11-12
1.
36.72
AV
Kylie L Landry
2.
38.60
BCP
Caleigh F Jones
3.
38.65
AV
Sydney J Pattie
4.
39.46
BCP
Abbey L Lucas
5.
40.40
AV
Annie W Rieben
6.
40.45
BCP
Isabella Y Kim
 
Girls Back 50M 13-14
1.
32.58
AV
Mackenzie L Gupton
2.
33.80
AV
Isabel Z Will
3.
34.99
BCP
Kathleen I Altenburg
4.
35.06
BCP
Juliana Wojcik
5.
38.57
AV
Isabella R Sian
6.
41.67
BCP
Samantha R Katz
 
Girls Back 50M 15-18
1.
30.71
AV
Kayla Graham
2.
33.01
AV
Dana Korotovskikh
3.
33.12
BCP
Ashley T Mayes
4.
33.89
BCP
Aleigha C Scherber
5.
33.91
BCP
Sophia J Kim
6.
35.19
AV
Vy Dinh
 
Girls Breast 25M 8&U
1.
24.33
BCP
Lexie A Morrison
2.
26.44
AV
Everly P Livingston
3.
27.52
BCP
Adelaide P Freund
4.
29.15
AV
Amelia G Vranas
5.
29.88
BCP
Raegan T Ferguson
6.
32.09
AV
Hayley M Lowe
 
Girls Breast 50M 9-10
1.
50.27
BCP
Elizabeth M Taets
2.
52.87
AV
Layla Adler
3.
54.56
BCP
Naomi C Scherber
4.
55.39
AV
Laurean A Keller
5.
56.15
BCP
Olivia R Dougherty
6.
56.52
AV
Ella C Sreniawski
 
Girls Breast 50M 11-12
1.
38.37
AV
Ella G Rieben
2.
41.55
BCP
Julianne M Seanor
3.
44.11
BCP
Ashley B Giop
4.
45.43
BCP
Abbey L Lucas
5.
46.60
AV
Sydney J Pattie
6.
48.15
AV
Carly Hanlin
 
Girls Breast 50M 13-14
1.
39.34
AV
Zoe Rand
2.
39.69
BCP
Juliana Wojcik
2.
39.69
BCP
Anneliese F Jones
4.
39.81
AV
Isabel Z Will
5.
41.67
BCP
Elise G Lee
6.
43.10
AV
Dana G Hanlin
 
Girls Breast 50M 15-18
1.
35.09
AV
Jordan M Wenner
2.
35.82
BCP
Jeanne H Seanor
3.
35.96
AV
Lauren E Long
4.
38.89
BCP
Aleigha C Scherber
5.
39.00
AV
Dana Korotovskikh
6.
40.69
BCP
Delaney Parks
 
Girls Fly 25M 8&U
1.
18.01
BCP
Lexie A Morrison
2.
21.55
AV
Everly P Livingston
3.
24.20
AV
Amelia G Vranas
4.
30.21
AV
McKinley G Collins
5.
31.70
BCP
Sophia R Richards
6.
33.46
BCP
Adelaide P Freund
 
Girls Fly 25M 9-10
1.
16.78
BCP
Skylar D Dalil
2.
19.90
BCP
Olivia R Dougherty
3.
20.55
AV
Samantha E Landry
4.
20.63
BCP
Caitlyn G Murphy
5.
21.24
AV
Trisha Kamat
6.
21.84
AV
Layla Adler
 
Girls Fly 50M 11-12
1.
34.34
AV
Ella G Rieben
2.
36.50
BCP
Caleigh F Jones
3.
37.03
AV
Kylie L Landry
4.
38.30
BCP
Ashley B Giop
5.
40.14
BCP
Isabella Y Kim
6.
41.13
AV
Sydney J Pattie
 
Girls Fly 50M 13-14
1.
32.03
BCP
Juliana Wojcik
2.
32.07
AV
Mackenzie L Gupton
3.
32.90
AV
Zoe Rand
4.
33.50
BCP
Anneliese F Jones
5.
34.94
AV
Ava E Jacobsen
6.
35.20
BCP
Kathleen I Altenburg
 
Girls Fly 50M 15-18
1.
29.34
AV
Kayla Graham
2.
30.21
BCP
Ashley T Mayes
3.
30.78
AV
Jordan M Wenner
4.
31.64
AV
Dana Korotovskikh
5.
31.86
BCP
Jeanne H Seanor
6.
31.94
BCP
Sophia J Kim
 
Girls IM 100M 8&U
1.
1:47.15
AV
Everly P Livingston
2.
2:13.77
AV
Amelia G Vranas
3.
2:28.99
AV
Addyson Delaney
 
Girls IM 100M 9-10
1.
1:42.75
BCP
Olivia R Dougherty
2.
1:43.53
AV
Layla Adler
3.
1:48.49
AV
Avery G Edwards
4.
1:52.47
AV
Trisha Kamat
5.
1:53.07
BCP
Elizabeth M Taets
6.
1:53.34
BCP
Caitlyn G Murphy
7.
1:56.38
AV
Ayla J Jalali
8.
1:58.69
BCP
Katherine A Baldwin
9.
1:59.38
BCP
Annalise P Lucas
10.
1:59.57
BCP
Petra A Gruendel
11.
2:08.15
BCP
Grace E Tyrell
 
Girls IM 100M 11-12
1.
1:22.46
BCP
Julianne M Seanor
2.
1:25.12
AV
Kylie L Landry
3.
1:30.38
AV
Sydney J Pattie
4.
1:31.01
AV
Carly Hanlin
5.
1:31.98
BCP
Isabella Y Kim
6.
1:32.83
BCP
Cecily Erickson
7.
1:33.80
BCP
Abbey L Lucas
 
Girls IM 100M 13-14
1.
1:13.28
AV
Isabel Z Will
2.
1:14.97
AV
Mackenzie L Gupton
3.
1:17.96
BCP
Juliana Wojcik
4.
1:19.30
BCP
Kathleen I Altenburg
5.
1:19.35
BCP
Anneliese F Jones
6.
1:39.81
BCP
Samantha R Katz
 
Girls IM 100M 15-18
1.
1:13.11
BCP
Aleigha C Scherber
2.
1:14.58
BCP
Jeanne H Seanor
3.
1:33.21
AV
Madison A Barker
 
Girls Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:05.78
AV
Isabel Z Will
Ella G Rieben
Samantha E Landry
Jordan M Wenner
2.
2:09.52
BCP
Anneliese F Jones
Caleigh F Jones
Kaelyn S Hrabak
Alexandra S Altenburg
 
Girls Medley 100M Relay 8&U
1.
1:34.43
BCP
Sophia R Richards
Adelaide P Freund
Lexie A Morrison
Raegan T Ferguson
2.
1:36.15
AV
Amelia G Vranas
McKinley G Collins
Everly P Livingston
Hayley M Lowe
 
Girls Medley 100M Relay 9-10
1.
1:19.56
BCP
Kaelyn S Hrabak
Elizabeth M Taets
Caitlyn G Murphy
Skylar D Dalil
2.
1:23.59
AV
Samantha E Landry
Ella C Sreniawski
Trisha Kamat
Layla Adler
 
Girls Medley 200M Relay 11-12
1.
2:25.62
AV
Kylie L Landry
Ella G Rieben
Sydney J Pattie
Reagan M Skorupski
2.
2:31.52
BCP
Abbey L Lucas
Julianne M Seanor
Ashley B Giop
Caleigh F Jones
 
Girls Medley 200M Relay 13-14
1.
2:15.01
AV
Isabel Z Will
Zoe Rand
Mackenzie L Gupton
Ava E Jacobsen
2.
2:17.71
BCP
Kathleen I Altenburg
Juliana Wojcik
Elise G Lee
Anneliese F Jones
 
Girls Medley 200M Relay 15-18
1.
2:03.16
AV
Dana Korotovskikh
Lauren E Long
Kayla Graham
Jordan M Wenner
2.
2:04.99
BCP
Rachel A Jones
Jeanne H Seanor
Ashley T Mayes
Alexandra S Altenburg