Fri, September 22, 2017

The CSL

Schedules and Results

SIGN IN  
ABOUT CSL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2017 League Leaders
 
Boys 8&Under 25 Free
15.9
Benjamin Kiley
SF
Girls 8&U 25 Free
16.88
Audrey I Hayward
BL
16.88
Lila Sherman
FM
Boys 9-10 50 Free
31.72
Andrew T Char
AV
Girls 9-10 50 Free
32.72
Micaela Perezous
CY
Boys 11-12 50 Free
27.11
McGrath S Marsh
AKC
Girls 11-12 50 Free
28.35
Claire Mowery
FM
Boys 13-14 50 Free
26.68
Gabriel Lao
HV
Girls 13-14 50 Free
28.14
Janika Perezous
CY
Boys 15-18 50 Free
24.11
Brandon Fabian
CC
Girls 15-18 50 Free
26.96
Caroline McCleskey
FF
Boys 8&Under 25 Back
20.99
Matthew Char
AV
Girls 8&Under 25 Back
19.81
Lila Sherman
FM
Boys 9-10 50 Back
35.5
Christopher Qian
BL
Girls 9-10 50 Back
37.16
Anna C Klotz
ABF
Boys 11-12 50 Back
33.05
Albert Kang
MG
Girls 11-12 50 Back
32.77
Mackenzie L Gupton
AV
Boys 13-14 50 Back
29.75
Emil LaSida
C
Girls 13-14 50 Back
30.75
Janika Perezous
CY
Boys 15-18 50 Back
26.76
Drew M Amaral
FF
Girls 15-18 50 Back
29.96
Caroline McCleskey
FF
Boys 8&Under 25 Breast
22.46
Matthew Char
AV
Girls 8&Under 25 Breast
21.92
Payton E Masten
CAS
Boys 9-10 50 Breast
40.11
Cyrus Beauvais
FM
Girls 9-10 50 Breast
41.54
Angela Testani
SF
Boys 11-12 50 Breast
33.59
McGrath S Marsh
AKC
Girls 11-12 50 Breast
37.83
Natalie A Schlemmer
CAS
Boys 13-14 50 Breast
32.24
Michael Zhang
BCP
Girls 13-14 50 Breast
35.1
Kathryn Oakford
SRD
Boys 15-18 50 Breast
30.75
Thomas Moore
BL
Girls 15-18 50 Breast
35.04
Rachel L Schlemmer
CAS
Boys 8&Under 25 Fly
18.13
Matthew Char
AV
Girls 8&Under 25 Fly
18.81
Lila Sherman
FM
Boys 9-10 25 Fly
15.31
Christopher Qian
BL
Girls 9-10 25 Fly
15.65
Eve McLaury
C
Boys 11-12 50 Fly
30.0
McGrath S Marsh
AKC
Girls 11-12 50 Fly
30.93
Claire Mowery
FM
Boys 13-14 50 Fly
28.88
Carl Blakney
FF
Girls 13-14 50 Fly
30.15
Jennifer Luong
SRD
Boys 15-18 50 Fly
25.59
Brandon Fabian
CC
Girls 15-18 50 Fly
28.75
Alexa M Cuomo
MG
Boys 8&Under 100 IM
1:31.45
Matthew Char
AV
Girls 8&Under 100 IM
1:40.41
Payton E Masten
CAS
Boys 9-10 100 IM
1:20.60
Christopher Qian
BL
Girls 9-10 100 IM
1:21.64
Nora Sherman
FM
Boys 11-12 100 IM
1:09.53
McGrath S Marsh
AKC
Girls 11-12 100 IM
1:10.75
Claire Mowery
FM
Boys 13-14 100 IM
1:06.24
Emil LaSida
C
Girls 13-14 100 IM
1:09.00
Janika Perezous
CY
Boys 15-18 100 IM
1:01.23
John P Moore
BL
Girls 15-18 100 IM
1:07.88
Brooke Williams
SF
Boys Mixed 200 Free Relay
1:55.51
William J Tighe
JT Schmid
Michael Zhang
Jacob Anglin
BCP
Girls Mixed 200 Free Relay
2:01.06
Caleigh F Jones
Anneliese F Jones
Lilly M Cleal
Olivia F Schmid
BCP
Boys 8&Under 100 Medley Relay
1:30.35
Chance Bennion
Matthew Char
Kyle A Gadsby
Brian Moran
AV
Girls 8&Under 100 Medley Relay
1:27.78
Sunny B Chen
Payton E Masten
Katherine L Reynolds
Josephina L Kritsky
CAS
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:15.89
Soma M Fulwiler
Joshua R Donovan
William J Tighe
Michael C Cantlon
BCP
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:15.61
Sydney C Schlabach
Claire M McMahan
Mackenzie L Speilman
McKenna S Lyons
CAS
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:21.19
JT Schmid
Stephen D Dalil
Christopher Goggins
Aaron Erickson
BCP
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:21.98
Mackenzie L Gupton
Caroline Atkins
Evelyn Q Nguyen
Naska Batijargal
AV
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:04.81
Emil LaSida
Ronan Lauinger
William McLaury
Jacob Rosario
C
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:07.90
Abigail Church
Kathryn Oakford
Jennifer Luong
Abigail Harrington
SRD
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:53.94
Vincent C Cleal
Michael Zhang
Jacob Anglin
Jackson T Knouse
BCP
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:05.13
Dana Korotovskikh
Jordan M Wenner
Kayla Graham
Natalie R Smithers
AV
 
 
Back to Schedules
Chantilly Highlands at Hayden Village

Date:
July 22, 2017
Location:
Hayden Village
Course:
25 Meters
Scores:
274.0
Hayden Village
170.0
Chantilly Highlands
 
Boys Free 25M 8&U
1.
19.52
HV
James M Lackey
2.
19.77
CHD
Benjamin M Matyas
3.
23.64
CHD
Marcus Z Young
4.
24.07
HV
Owen C Ziegler
5.
29.41
HV
Carter Mitchell
6.
30.75
CHD
Kyle Z Yang
 
Boys Free 50M 9-10
1.
34.75
HV
Thomas M Nguyen
2.
38.76
HV
Owen M Norusis
3.
40.41
CHD
Cooper C Young
4.
40.56
HV
Luke J Wang
5.
42.81
CHD
Patrick Orourke
6.
44.67
CHD
Tristan S Thurneysen
 
Boys Free 50M 11-12
1.
31.48
HV
Vincent D Nguyen
2.
32.56
HV
Thomas S Lackey
3.
32.65
CHD
Andrew Tacinelli
4.
33.03
HV
Ian Lee
5.
34.98
CHD
Braden Markin
6.
35.31
CHD
Adam Gilbert
 
Boys Free 50M 13-14
1.
27.87
CHD
Michael Tacinelli
2.
29.51
HV
Brandon Fogg
3.
30.75
HV
David Rudo
4.
31.40
CHD
Nathan Eldering
5.
32.75
HV
Alec J Mitchell
6.
35.27
CHD
Alex Y Spohn
 
Boys Free 50M 15-18
1.
25.45
HV
Max Kuranda
2.
27.94
CHD
Liam Rowell
3.
28.27
HV
Jonathan R Kan
4.
28.49
CHD
Steven M Bucko
5.
28.87
CHD
Alexander M Davis
6.
30.53
HV
Ethan J Kwack
 
Boys Back 25M 8&U
1.
22.41
HV
James M Lackey
2.
24.19
CHD
Adieno N Ferrero
3.
32.39
CHD
Kyle Z Yang
4.
37.04
HV
Nathan S Lin
5.
1:06.01
HV
Carter Mitchell
 
Boys Back 50M 9-10
1.
41.15
HV
Thomas M Nguyen
2.
47.15
HV
Owen M Norusis
3.
51.09
CHD
Cooper C Young
4.
52.08
HV
Luke J Wang
5.
54.09
CHD
Owen A Schopp
6.
1:05.00
CHD
John S Matyas
 
Boys Back 50M 11-12
1.
37.44
HV
William W Breslin 5th
2.
39.50
HV
Eyan T Gibson
3.
41.01
HV
Thomas S Lackey
4.
41.18
CHD
Andrew Tacinelli
5.
41.75
CHD
Braden Markin
6.
42.26
CHD
Josh Gilbert
 
Boys Back 50M 13-14
1.
32.20
CHD
Michael Tacinelli
2.
35.01
HV
Brandon Fogg
3.
41.70
HV
David Rudo
4.
44.93
HV
Alec J Mitchell
5.
45.84
CHD
Joey K Beckwith
6.
46.76
CHD
Alex Y Spohn
 
Boys Back 50M 15-18
1.
29.03
HV
Max Kuranda
2.
32.83
CHD
Steven M Bucko
3.
36.03
HV
Vishwa Arun
4.
36.12
CHD
Alexander M Davis
5.
38.03
HV
Ethan J Kwack
6.
38.19
CHD
Owen Zhang
 
Boys Breast 25M 8&U
1.
26.17
HV
Owen C Ziegler
2.
27.71
CHD
Adieno N Ferrero
3.
30.93
CHD
Marcus Z Young
4.
39.32
HV
Nathan S Lin
5.
40.75
HV
Carter Mitchell
 
Boys Breast 50M 9-10
1.
50.88
HV
Luke J Wang
2.
53.96
HV
Emerson A Worst
3.
59.02
CHD
Tristan S Thurneysen
4.
59.63
CHD
John S Matyas
5.
1:04.13
CHD
Patrick Orourke
6.
1:13.12
HV
Miles Murray
 
Boys Breast 50M 11-12
1.
37.70
HV
Vincent D Nguyen
2.
42.45
CHD
Josh Gilbert
3.
45.24
HV
Thomas S Lackey
4.
47.34
HV
William W Breslin 5th
5.
47.56
CHD
Andrew Tacinelli
6.
48.83
CHD
Adam Gilbert
 
Boys Breast 50M 13-14
1.
36.39
HV
Brandon Fogg
2.
40.50
HV
Alec J Mitchell
3.
40.70
CHD
Nathan Eldering
4.
45.16
CHD
Alex Y Spohn
5.
53.00
CHD
Joey K Beckwith
 
Boys Breast 50M 15-18
1.
35.46
HV
Jonathan R Kan
2.
38.78
CHD
Liam Rowell
3.
39.90
CHD
Owen Zhang
4.
40.76
HV
Vishwa Arun
5.
41.76
CHD
Matthew P Bucko
6.
42.84
HV
Marcus J Stotts
 
Boys Fly 25M 8&U
1.
24.25
HV
James M Lackey
2.
26.82
CHD
Adieno N Ferrero
3.
29.75
HV
Owen C Ziegler
4.
29.96
CHD
Benjamin M Matyas
5.
32.39
CHD
Marcus Z Young
 
Boys Fly 25M 9-10
1.
17.88
HV
Thomas M Nguyen
2.
19.15
CHD
Cooper C Young
3.
20.95
HV
Owen M Norusis
4.
25.24
HV
Miles Murray
5.
26.93
CHD
Patrick Orourke
6.
31.31
CHD
John S Matyas
 
Boys Fly 50M 11-12
1.
38.26
CHD
Braden Markin
2.
38.27
HV
Vincent D Nguyen
3.
38.82
CHD
Adam Gilbert
4.
40.32
HV
Ian Lee
5.
42.19
HV
Colby A Lane
6.
44.88
CHD
Josh Gilbert
 
Boys Fly 50M 13-14
1.
31.20
CHD
Michael Tacinelli
2.
36.27
HV
David Rudo
3.
36.66
CHD
Nathan Eldering
4.
41.39
HV
William W Breslin 5th
5.
44.14
HV
Eyan T Gibson
6.
53.82
CHD
Joey K Beckwith
 
Boys Fly 50M 15-18
1.
29.16
HV
Max Kuranda
2.
30.90
CHD
Steven M Bucko
3.
32.18
CHD
Alexander M Davis
4.
32.39
HV
Jonathan R Kan
5.
33.44
CHD
Liam Rowell
6.
35.13
HV
Vishwa Arun
 
Boys IM 100M 8&U
1.
1:51.43
HV
James M Lackey
2.
2:15.11
CHD
Adieno N Ferrero
3.
2:22.20
CHD
Marcus Z Young
4.
2:25.14
HV
Owen C Ziegler
 
Boys IM 100M 9-10
1.
1:30.83
HV
Thomas M Nguyen
2.
1:45.03
HV
Owen M Norusis
3.
1:48.58
HV
Luke J Wang
4.
1:58.14
CHD
Cooper C Young
5.
2:12.50
CHD
Tristan S Thurneysen
 
Boys IM 100M 11-12
1.
1:25.51
HV
Thomas S Lackey
2.
1:26.68
HV
William W Breslin 5th
3.
1:29.31
CHD
Adam Gilbert
4.
1:30.57
CHD
Braden Markin
5.
1:31.64
CHD
Josh Gilbert
6.
1:33.20
HV
Ian Lee
7.
1:34.04
HV
Eyan T Gibson
8.
1:37.78
HV
Colby A Lane
 
Boys IM 100M 13-14
1.
1:20.31
CHD
Michael Tacinelli
2.
1:27.95
HV
David Rudo
3.
1:34.58
HV
Alec J Mitchell
4.
1:40.62
CHD
Alex Y Spohn
 
Boys IM 100M 15-18
1.
1:04.66
HV
Max Kuranda
2.
1:11.39
HV
Jonathan R Kan
3.
1:15.66
CHD
Steven M Bucko
4.
1:19.96
CHD
Alexander M Davis
5.
1:20.13
CHD
Owen Zhang
6.
1:25.17
HV
Vishwa Arun
7.
1:27.55
HV
Marcus J Stotts
 
Boys Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:02.87
HV
David Rudo
Vincent D Nguyen
Thomas M Nguyen
Max Kuranda
2.
2:12.56
CHD
Liam Rowell
Cooper C Young
Andrew Tacinelli
Michael Tacinelli
 
Boys Medley 100M Relay 8&U
1.
1:48.28
CHD
Kyle Z Yang
Marcus Z Young
Adieno N Ferrero
Benjamin M Matyas
2.
1:50.26
HV
Nathan S Lin
Owen C Ziegler
James M Lackey
Carter Mitchell
 
Boys Medley 100M Relay 9-10
1.
1:21.07
HV
Luke J Wang
Emerson A Worst
Owen M Norusis
Thomas M Nguyen
2.
1:28.26
CHD
Owen A Schopp
John S Matyas
Cooper C Young
Patrick Orourke
 
Boys Medley 200M Relay 11-12
1.
2:29.81
HV
William W Breslin 5th
Vincent D Nguyen
Ian Lee
Thomas S Lackey
2.
2:36.40
CHD
Braden Markin
Josh Gilbert
Adam Gilbert
Andrew Tacinelli
 
Boys Medley 200M Relay 13-14
1.
2:25.90
HV
Eyan T Gibson
Alec J Mitchell
David Rudo
Colby A Lane
2.
2:26.45
CHD
Michael Tacinelli
Alex Y Spohn
Nathan Eldering
Joey K Beckwith
 
Boys Medley 200M Relay 15-18
1.
2:07.83
HV
Max Kuranda
Jonathan R Kan
Ethan J Kwack
Vishwa Arun
2.
2:11.38
CHD
Steven M Bucko
Owen Zhang
Alexander M Davis
Liam Rowell
 
Girls Free 25M 8&U
1.
20.78
HV
Alexa M Lohman
2.
20.88
CHD
Keya Dhar
3.
21.25
CHD
Caroline K Meurlin
4.
21.28
HV
Corinne E Armstrong
5.
22.68
CHD
Ellie S Bennett
6.
22.84
HV
Adalyn C Skerker
 
Girls Free 50M 9-10
1.
35.33
CHD
Molly N Beckwith
2.
36.20
HV
Sarah A Rupp
3.
41.96
CHD
Emerson L Kershner
4.
42.17
HV
Eowyn M Worst
5.
51.26
HV
Layla N Zaghloul
 
Girls Free 50M 11-12
1.
32.38
HV
Adeline T Gibson
2.
34.34
HV
Megan Rudo
3.
38.15
HV
Sullivan R Lopes
4.
39.14
CHD
Meredith R Timm
5.
41.34
CHD
Lucia J Quinn
6.
44.26
CHD
Molly Schuchard
 
Girls Free 50M 13-14
1.
32.16
CHD
Katya Orlov
2.
32.45
HV
Melody A Vu
3.
33.09
CHD
Holly Stewart
4.
36.07
HV
Audrey S Gray
5.
36.77
CHD
Ellie T Thurneysen
6.
39.26
HV
Ella D Murray
 
Girls Free 50M 15-18
1.
30.62
CHD
Alexis Tacinelli
2.
32.59
HV
Katie Byrd
3.
34.75
HV
Madison A Mitchell
4.
35.53
CHD
Meredith M Spohn
5.
35.66
CHD
Caelin Rowell
6.
36.45
HV
Ashley Sun
 
Girls Back 25M 8&U
1.
27.56
HV
Adalyn C Skerker
2.
27.63
CHD
Keya Dhar
3.
28.99
CHD
Caroline K Meurlin
4.
29.56
HV
Alexandra B Tran
5.
32.47
HV
Claire Ma
 
Girls Back 50M 9-10
1.
44.25
CHD
Molly N Beckwith
2.
45.69
HV
Sarah A Rupp
3.
51.20
HV
Eowyn M Worst
4.
52.65
CHD
Clare McGarry
5.
56.65
HV
Layla N Zaghloul
6.
59.55
CHD
Emerson L Kershner
 
Girls Back 50M 11-12
1.
38.58
HV
Krithikaa Arun
2.
42.47
HV
Megan Rudo
3.
43.18
HV
Sullivan R Lopes
4.
50.06
CHD
Caroline C Young
5.
52.23
CHD
Molly Schuchard
6.
56.55
CHD
Lucia J Quinn
 
Girls Back 50M 13-14
1.
38.21
CHD
Katya Orlov
2.
40.03
CHD
Lainey Feighery
3.
40.52
HV
Sophia Melusky
4.
40.83
HV
Kira H Stotts
5.
42.93
HV
Mollie Johnson
6.
43.73
CHD
Caelin Rowell
 
Girls Back 50M 15-18
1.
38.28
HV
Katie Byrd
2.
38.34
CHD
Chelsea Rowell
3.
41.12
CHD
Meredith M Spohn
4.
41.57
HV
Madison A Mitchell
5.
42.71
HV
Ashley Sun
 
Girls Breast 25M 8&U
1.
28.23
CHD
Ellie S Bennett
2.
28.97
CHD
Keya Dhar
3.
30.63
HV
Alexa M Lohman
4.
31.06
HV
Corinne E Armstrong
5.
36.69
CHD
Valentina A Lopez
 
Girls Breast 50M 9-10
1.
1:00.65
CHD
Clare McGarry
2.
1:03.16
HV
Layla N Zaghloul
3.
1:07.18
HV
Eva P Schaaf
4.
1:11.71
HV
Elisa A McCoy
 
Girls Breast 50M 11-12
1.
41.12
HV
Krithikaa Arun
2.
41.56
HV
Adeline T Gibson
3.
50.56
CHD
Meredith R Timm
4.
51.66
HV
Lauren E Katz
5.
52.44
CHD
Lucia J Quinn
6.
55.10
CHD
Molly Schuchard
 
Girls Breast 50M 13-14
1.
41.90
HV
Melody A Vu
2.
47.06
CHD
Caelin Rowell
3.
50.50
HV
Jorden K Harrity
4.
50.93
CHD
Ellie T Thurneysen
 
Girls Breast 50M 15-18
1.
45.38
CHD
Alexis Tacinelli
2.
47.78
CHD
Meredith M Spohn
3.
48.26
HV
Maureen Howard
4.
50.19
CHD
Chelsea Rowell
5.
51.77
HV
Ashley Sun
6.
52.66
HV
Alexandria N Gibson
 
Girls Fly 25M 8&U
1.
24.57
HV
Alexa M Lohman
2.
28.91
HV
Corinne E Armstrong
3.
30.68
CHD
Ellie S Bennett
4.
31.06
CHD
Valentina A Lopez
5.
31.14
HV
Adalyn C Skerker
6.
35.93
CHD
Sophia G Gutkowski
 
Girls Fly 25M 9-10
1.
17.31
CHD
Molly N Beckwith
2.
18.83
HV
Sarah A Rupp
3.
19.57
HV
Eowyn M Worst
4.
20.62
CHD
Clare McGarry
5.
24.07
HV
Elisa A McCoy
6.
25.07
CHD
Emerson L Kershner
 
Girls Fly 50M 11-12
1.
36.25
HV
Krithikaa Arun
2.
37.14
HV
Adeline T Gibson
3.
39.19
HV
Megan Rudo
4.
52.19
CHD
Meredith R Timm
5.
53.77
CHD
Caroline C Young
6.
1:01.95
CHD
Anna J Dimaiuta
 
Girls Fly 50M 13-14
1.
34.56
HV
Melody A Vu
2.
38.13
CHD
Holly Stewart
3.
38.32
HV
Kira H Stotts
4.
38.38
CHD
Lainey Feighery
5.
38.82
CHD
Katya Orlov
6.
48.75
HV
Ella D Murray
 
Girls Fly 50M 15-18
1.
35.50
HV
Katie Byrd
2.
38.13
CHD
Alexis Tacinelli
3.
38.53
CHD
Chelsea Rowell
4.
38.67
HV
Madison A Mitchell
5.
44.82
HV
Maureen Howard
6.
45.57
CHD
Ellie T Thurneysen
 
Girls IM 100M 8&U
1.
2:16.87
HV
Adalyn C Skerker
2.
2:20.14
HV
Corinne E Armstrong
 
Girls IM 100M 9-10
1.
1:42.71
CHD
Molly N Beckwith
2.
1:44.82
HV
Sarah A Rupp
3.
1:49.94
HV
Eowyn M Worst
4.
1:52.07
CHD
Clare McGarry
5.
2:11.07
HV
Layla N Zaghloul
6.
2:17.42
HV
Elisa A McCoy
 
Girls IM 100M 11-12
1.
1:20.79
HV
Adeline T Gibson
2.
1:39.78
HV
Megan Rudo
3.
1:45.76
CHD
Meredith R Timm
4.
1:52.87
CHD
Molly Schuchard
 
Girls IM 100M 13-14
1.
1:26.57
CHD
Katya Orlov
2.
1:31.90
HV
Kira H Stotts
3.
1:34.34
CHD
Lainey Feighery
4.
1:37.53
CHD
Ellie T Thurneysen
5.
1:47.83
HV
Ella D Murray
 
Girls IM 100M 15-18
1.
1:24.74
HV
Katie Byrd
2.
1:30.68
HV
Madison A Mitchell
3.
1:31.84
CHD
Alexis Tacinelli
4.
1:32.34
CHD
Meredith M Spohn
5.
1:47.28
HV
Alexandria N Gibson
 
Girls Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:16.06
HV
Sarah A Rupp
Adeline T Gibson
Melody A Vu
Katie Byrd
2.
2:20.34
CHD
Katya Orlov
Caroline C Young
Molly N Beckwith
Alexis Tacinelli
 
Girls Medley 100M Relay 8&U
1.
1:44.37
HV
Alexandra B Tran
Corinne E Armstrong
Alexa M Lohman
Adalyn C Skerker
2.
1:46.82
CHD
Caroline K Meurlin
Keya Dhar
Valentina A Lopez
Ellie S Bennett
 
Girls Medley 100M Relay 9-10
1.
1:29.62
CHD
Clare McGarry
Emerson L Kershner
Molly N Beckwith
Courtney S Timm
2.
1:30.45
HV
Sarah A Rupp
Elisa A McCoy
Eowyn M Worst
Layla N Zaghloul
 
Girls Medley 200M Relay 11-12
1.
2:40.01
HV
Krithikaa Arun
Adeline T Gibson
Megan Rudo
Lauren E Katz
2.
3:13.44
CHD
Molly Schuchard
Lucia J Quinn
Meredith R Timm
Caroline C Young
 
Girls Medley 200M Relay 13-14
1.
2:31.65
CHD
Katya Orlov
Holly Stewart
Lainey Feighery
Ellie T Thurneysen
2.
2:32.97
HV
Sophia Melusky
Melody A Vu
Kira H Stotts
Audrey S Gray
 
Girls Medley 200M Relay 15-18
1.
2:32.34
CHD
Meredith M Spohn
Caelin Rowell
Chelsea Rowell
Alexis Tacinelli
2.
2:37.37
HV
Ashley Sun
Madison A Mitchell
Katie Byrd
Alexandria N Gibson