Mon, December 11, 2017

The CSL

Schedules and Results

SIGN IN  
ABOUT CSL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2017 League Leaders
 
Boys 8&Under 25 Free
15.9
Benjamin Kiley
SF
Girls 8&U 25 Free
16.88
Audrey I Hayward
BL
16.88
Lila Sherman
FM
Boys 9-10 50 Free
31.72
Andrew T Char
AV
Girls 9-10 50 Free
32.72
Micaela Perezous
CY
Boys 11-12 50 Free
27.11
McGrath S Marsh
AKC
Girls 11-12 50 Free
28.35
Claire Mowery
FM
Boys 13-14 50 Free
26.68
Gabriel Lao
HV
Girls 13-14 50 Free
28.14
Janika Perezous
CY
Boys 15-18 50 Free
24.11
Brandon Fabian
CC
Girls 15-18 50 Free
26.96
Caroline McCleskey
FF
Boys 8&Under 25 Back
20.99
Matthew Char
AV
Girls 8&Under 25 Back
19.81
Lila Sherman
FM
Boys 9-10 50 Back
35.5
Christopher Qian
BL
Girls 9-10 50 Back
37.16
Anna C Klotz
ABF
Boys 11-12 50 Back
33.05
Albert Kang
MG
Girls 11-12 50 Back
32.77
Mackenzie L Gupton
AV
Boys 13-14 50 Back
29.75
Emil LaSida
C
Girls 13-14 50 Back
30.75
Janika Perezous
CY
Boys 15-18 50 Back
26.76
Drew M Amaral
FF
Girls 15-18 50 Back
29.96
Caroline McCleskey
FF
Boys 8&Under 25 Breast
22.46
Matthew Char
AV
Girls 8&Under 25 Breast
21.92
Payton E Masten
CAS
Boys 9-10 50 Breast
40.11
Cyrus Beauvais
FM
Girls 9-10 50 Breast
41.54
Angela Testani
SF
Boys 11-12 50 Breast
33.59
McGrath S Marsh
AKC
Girls 11-12 50 Breast
37.83
Natalie A Schlemmer
CAS
Boys 13-14 50 Breast
32.24
Michael Zhang
BCP
Girls 13-14 50 Breast
35.1
Kathryn Oakford
SRD
Boys 15-18 50 Breast
30.75
Thomas Moore
BL
Girls 15-18 50 Breast
35.04
Rachel L Schlemmer
CAS
Boys 8&Under 25 Fly
18.13
Matthew Char
AV
Girls 8&Under 25 Fly
18.81
Lila Sherman
FM
Boys 9-10 25 Fly
15.31
Christopher Qian
BL
Girls 9-10 25 Fly
15.65
Eve McLaury
C
Boys 11-12 50 Fly
30.0
McGrath S Marsh
AKC
Girls 11-12 50 Fly
30.93
Claire Mowery
FM
Boys 13-14 50 Fly
28.88
Carl Blakney
FF
Girls 13-14 50 Fly
30.15
Jennifer Luong
SRD
Boys 15-18 50 Fly
25.59
Brandon Fabian
CC
Girls 15-18 50 Fly
28.75
Alexa M Cuomo
MG
Boys 8&Under 100 IM
1:31.45
Matthew Char
AV
Girls 8&Under 100 IM
1:40.41
Payton E Masten
CAS
Boys 9-10 100 IM
1:20.60
Christopher Qian
BL
Girls 9-10 100 IM
1:21.64
Nora Sherman
FM
Boys 11-12 100 IM
1:09.53
McGrath S Marsh
AKC
Girls 11-12 100 IM
1:10.75
Claire Mowery
FM
Boys 13-14 100 IM
1:06.24
Emil LaSida
C
Girls 13-14 100 IM
1:09.00
Janika Perezous
CY
Boys 15-18 100 IM
1:01.23
John P Moore
BL
Girls 15-18 100 IM
1:07.88
Brooke Williams
SF
Boys Mixed 200 Free Relay
1:55.51
William J Tighe
JT Schmid
Michael Zhang
Jacob Anglin
BCP
Girls Mixed 200 Free Relay
2:01.06
Caleigh F Jones
Anneliese F Jones
Lilly M Cleal
Olivia F Schmid
BCP
Boys 8&Under 100 Medley Relay
1:30.35
Chance Bennion
Matthew Char
Kyle A Gadsby
Brian Moran
AV
Girls 8&Under 100 Medley Relay
1:27.78
Sunny B Chen
Payton E Masten
Katherine L Reynolds
Josephina L Kritsky
CAS
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:15.89
Soma M Fulwiler
Joshua R Donovan
William J Tighe
Michael C Cantlon
BCP
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:15.61
Sydney C Schlabach
Claire M McMahan
Mackenzie L Speilman
McKenna S Lyons
CAS
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:21.19
JT Schmid
Stephen D Dalil
Christopher Goggins
Aaron Erickson
BCP
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:21.98
Mackenzie L Gupton
Caroline Atkins
Evelyn Q Nguyen
Naska Batijargal
AV
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:04.81
Emil LaSida
Ronan Lauinger
William McLaury
Jacob Rosario
C
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:07.90
Abigail Church
Kathryn Oakford
Jennifer Luong
Abigail Harrington
SRD
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:53.94
Vincent C Cleal
Michael Zhang
Jacob Anglin
Jackson T Knouse
BCP
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:05.13
Dana Korotovskikh
Jordan M Wenner
Kayla Graham
Natalie R Smithers
AV
 
 
Back to Schedules
Burke Centre Penguins at Burke Centre Stingers

Date:
July 1, 2017
Location:
Burke Centre Stingers
Course:
50 Meters
Scores:
284.5
Burke Centre Penguins
159.5
Burke Centre Stingers
 
Boys Free 25M 8&U
1.
17.58
BCP
Wesley Tighe
2.
18.81
BCS
Liam P Roberts
3.
23.56
BCS
Adam C Lash
4.
25.05
BCP
Jacob D Rafii
5.
25.62
BCS
Samuel A Hadi
6.
26.30
BCP
Casey O Tighe
 
Boys Free 50M 9-10
1.
32.13
BCS
Sean McCabe
2.
35.67
BCP
William J Tighe
3.
38.50
BCP
Michael C Cantlon
4.
38.97
BCP
Soma M Fulwiler
5.
41.95
BCS
Samuel W Colletti
6.
43.90
BCS
Lukas D Steinhelper
 
Boys Free 50M 11-12
1.
30.71
BCP
JT Schmid
2.
32.81
BCS
Dax P Gorman
3.
34.13
BCP
John Sakaguchi
4.
34.15
BCP
Aaron Erickson
5.
38.40
BCS
Samuel W Walker
6.
38.97
BCS
Caleb M Street
 
Boys Free 50M 13-14
1.
28.82
BCP
Michael Zhang
2.
30.25
BCS
Alexander Preble
3.
30.36
BCS
Neeraj N Suresh Pandi
4.
30.59
BCP
Grant R Hribar
5.
30.74
BCP
Kyle Kittelberger
6.
36.46
BCS
Robert M Davis
 
Boys Free 50M 15-18
1.
25.96
BCP
Jacob Anglin
2.
26.15
BCS
Nicholas Longo
3.
26.72
BCP
Jackson T Knouse
4.
26.81
BCS
Bryce Z Johnson
5.
26.87
BCP
Vincent C Cleal
6.
29.77
BCS
Mathew R Schleifer
 
Boys Back 25M 8&U
1.
24.23
BCP
Josef T Gruendel
2.
24.96
BCS
Liam P Roberts
3.
31.02
BCP
Diesel Reams
4.
31.06
BCS
Adam C Lash
5.
32.71
BCS
William J Lundy
6.
33.35
BCP
Jacob D Rafii
 
Boys Back 50M 9-10
1.
37.93
BCS
Sean McCabe
2.
41.55
BCP
William J Tighe
3.
43.78
BCP
Joshua R Donovan
4.
46.95
BCP
Michael C Cantlon
5.
49.52
BCS
Lukas D Steinhelper
6.
50.51
BCS
Samuel W Colletti
 
Boys Back 50M 11-12
1.
34.71
BCP
JT Schmid
2.
37.57
BCS
Dax P Gorman
3.
37.63
BCP
Christopher Goggins
4.
40.71
BCP
John Sakaguchi
5.
46.79
BCS
Samuel W Walker
 
Boys Back 50M 13-14
1.
35.16
BCP
Grant R Hribar
2.
36.69
BCS
Neeraj N Suresh Pandi
3.
38.93
BCP
Kyle Kittelberger
4.
39.90
BCS
Alexander Preble
5.
41.72
BCP
Gabriel Garcia
6.
45.64
BCS
Robert M Davis
 
Boys Back 50M 15-18
1.
30.78
BCS
Bryce Z Johnson
2.
30.90
BCS
Nicholas Longo
3.
31.18
BCP
Jackson T Knouse
4.
31.29
BCP
Vincent C Cleal
5.
32.78
BCP
Sean P Reilly
6.
38.94
BCS
Japjot Singh
 
Boys Breast 25M 8&U
1.
25.16
BCP
Wesley Tighe
2.
31.43
BCP
Josef T Gruendel
3.
31.55
BCS
Wesley L Inscoe
4.
33.46
BCS
Samuel A Hadi
 
Boys Breast 50M 9-10
1.
46.15
BCS
Sean McCabe
2.
47.90
BCP
Joshua R Donovan
3.
52.28
BCP
Michael C Cantlon
4.
54.77
BCP
Soma M Fulwiler
 
Boys Breast 50M 11-12
1.
38.93
BCP
Stephen D Dalil
2.
43.89
BCS
Dax P Gorman
3.
46.09
BCP
Aaron Erickson
4.
47.10
BCP
John Sakaguchi
5.
49.58
BCS
Caleb M Street
6.
49.62
BCS
Benjamin Gilmore
 
Boys Breast 50M 13-14
1.
32.63
BCP
Michael Zhang
2.
42.19
BCP
Grant Erickson
3.
42.56
BCP
Grant R Hribar
4.
49.90
BCS
Robert M Davis
5.
50.11
BCS
Luke Gilmore
 
Boys Breast 50M 15-18
1.
33.27
BCS
Bryce Z Johnson
2.
35.28
BCP
Jacob Anglin
3.
35.40
BCP
Andrew A Garnjost
4.
36.56
BCS
Mathew R Schleifer
5.
36.68
BCP
Vincent C Cleal
6.
46.26
BCS
Declan Deady
 
Boys Fly 25M 8&U
1.
24.68
BCS
Liam P Roberts
2.
26.56
BCS
Adam C Lash
3.
31.66
BCP
Josef T Gruendel
4.
31.98
BCS
Edward A Shrieves
 
Boys Fly 25M 9-10
1.
17.71
BCP
William J Tighe
2.
18.90
BCP
Joshua R Donovan
3.
19.22
BCP
Soma M Fulwiler
4.
22.38
BCS
Lukas D Steinhelper
5.
23.76
BCS
Samuel W Colletti
6.
25.20
BCS
Brandon P Collica
 
Boys Fly 50M 11-12
1.
34.34
BCP
JT Schmid
2.
35.14
BCP
Christopher Goggins
3.
38.28
BCP
Aaron Erickson
4.
46.28
BCS
Samuel W Walker
5.
47.91
BCS
Benjamin Gilmore
6.
50.88
BCS
Caleb M Street
 
Boys Fly 50M 13-14
1.
30.67
BCP
Michael Zhang
2.
32.17
BCS
Neeraj N Suresh Pandi
3.
35.48
BCS
Alexander Preble
3.
35.48
BCP
Tyler J Meyer
5.
36.00
BCP
Kyle Kittelberger
6.
43.61
BCS
Luke Gilmore
 
Boys Fly 50M 15-18
1.
27.47
BCP
Jacob Anglin
2.
29.18
BCS
Nicholas Longo
3.
29.87
BCP
Andrew A Garnjost
4.
30.33
BCP
Jackson T Knouse
5.
30.71
BCS
Mathew R Schleifer
6.
43.25
BCS
Japjot Singh
 
Boys IM 100M 8&U
1.
1:57.19
BCP
Wesley Tighe
2.
2:25.32
BCS
Adam C Lash
3.
2:25.34
BCP
Josef T Gruendel
 
Boys IM 100M 9-10
1.
1:26.18
BCS
Sean McCabe
2.
1:36.15
BCP
Joshua R Donovan
3.
1:38.09
BCP
Michael C Cantlon
4.
2:12.97
BCS
Alex Strickland
5.
2:21.87
BCS
Brandon P Collica
 
Boys IM 100M 11-12
1.
1:18.28
BCP
JT Schmid
2.
1:20.03
BCS
Dax P Gorman
3.
1:23.90
BCP
Christopher Goggins
4.
1:31.31
BCP
Aaron Erickson
5.
1:31.82
BCP
John Sakaguchi
6.
1:40.84
BCS
Samuel W Walker
7.
1:40.95
BCS
Caleb M Street
8.
1:42.62
BCS
Benjamin Gilmore
9.
1:52.95
BCS
Micah K Sabol
 
Boys IM 100M 13-14
1.
1:08.62
BCP
Michael Zhang
2.
1:20.58
BCS
Neeraj N Suresh Pandi
3.
1:28.74
BCP
Tyler J Meyer
4.
1:32.69
BCP
Grant Erickson
5.
1:37.13
BCS
Luke Gilmore
 
Boys Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:00.04
BCP
William J Tighe
JT Schmid
Michael Zhang
Jacob Anglin
2.
2:00.47
BCS
Sean McCabe
Dax P Gorman
Alexander Preble
Nicholas Longo
 
Boys Medley 100M Relay 8&U
1.
1:49.04
BCS
Adam C Lash
Wesley L Inscoe
Liam P Roberts
Samuel A Hadi
2.
1:55.81
BCP
Jacob D Rafii
Josef T Gruendel
Wesley Tighe
Casey O Tighe
 
Boys Medley 100M Relay 9-10
1.
1:17.92
BCP
Soma M Fulwiler
Joshua R Donovan
William J Tighe
Michael C Cantlon
2.
1:25.19
BCS
Samuel W Colletti
Sean McCabe
Lukas D Steinhelper
Zachery J Peredo
 
Boys Medley 200M Relay 11-12
1.
2:22.31
BCP
JT Schmid
Stephen D Dalil
Christopher Goggins
John Sakaguchi
 
Boys Medley 200M Relay 13-14
1.
2:15.31
BCP
Grant R Hribar
Michael Zhang
Tyler J Meyer
Kyle Kittelberger
2.
2:34.33
BCS
Dax P Gorman
Luke Gilmore
Neeraj N Suresh Pandi
Robert M Davis
 
Boys Medley 200M Relay 15-18
1.
1:59.03
BCP
Vincent C Cleal
Andrew A Garnjost
Jacob Anglin
Jackson T Knouse
2.
2:03.33
BCS
Nicholas Longo
Bryce Z Johnson
Mathew R Schleifer
Alexander Preble
 
Girls Free 25M 8&U
1.
18.93
BCP
Skylar D Dalil
2.
18.97
BCP
Kaelyn S Hrabak
3.
20.75
BCS
Eva J Sabol
4.
20.98
BCS
Olivia G Lundy
5.
21.61
BCP
Audrey V Stevens
6.
22.62
BCS
Abby A Garrett
 
Girls Free 50M 9-10
1.
35.44
BCP
Caleigh F Jones
2.
35.73
BCS
Emma Lundy
3.
38.24
BCS
Helena D Rossi
4.
39.40
BCP
Madison K Bedford
5.
39.63
BCS
Jaydenne A Rodas
6.
40.25
BCP
Abbey L Lucas
 
Girls Free 50M 11-12
1.
31.39
BCP
Anneliese F Jones
2.
31.64
BCS
Cheyenne E Rodas
2.
31.64
BCP
Juliana Wojcik
4.
33.13
BCP
Kathleen I Altenburg
5.
35.10
BCS
Julia Lundy
6.
36.98
BCS
Samantha Field
 
Girls Free 50M 13-14
1.
29.34
BCP
Lilly M Cleal
2.
30.26
BCP
Sophia J Kim
3.
31.52
BCS
Melanie A Walker
4.
31.81
BCP
Alexandra S Altenburg
5.
34.77
BCS
Lani Kaneshiro
6.
36.37
BCS
Savannah J Raeder
 
Girls Free 50M 15-18
1.
27.95
BCS
Sarah L Shackelford
2.
28.52
BCP
Olivia F Schmid
3.
29.14
BCS
Bailey E Johnson
4.
30.42
BCP
Shelby L Cleal
5.
31.15
BCP
Ashley T Mayes
6.
31.53
BCS
Anna Richter
 
Girls Back 25M 8&U
1.
21.84
BCP
Molly R Bedford
2.
25.37
BCS
Norah Gonzalez
3.
25.89
BCP
Hallie M Morrison
4.
26.05
BCS
Eva J Sabol
5.
27.19
BCS
Abby A Garrett
6.
29.72
BCP
Audrey V Stevens
 
Girls Back 50M 9-10
1.
40.45
BCP
Caleigh F Jones
2.
41.53
BCS
Virginia L Fife
3.
41.67
BCS
Emma Lundy
4.
47.86
BCS
Helena D Rossi
5.
48.53
BCP
Abbey L Lucas
6.
48.54
BCP
Julianne M Seanor
 
Girls Back 50M 11-12
1.
36.24
BCS
Cheyenne E Rodas
2.
37.77
BCP
Juliana Wojcik
3.
38.21
BCP
Skylar L Morrison
4.
39.61
BCP
Kathleen I Altenburg
5.
41.59
BCS
Julia Lundy
6.
42.02
BCS
Madison L Inscoe
 
Girls Back 50M 13-14
1.
34.06
BCP
Sophia J Kim
2.
34.34
BCP
Lilly M Cleal
3.
37.21
BCP
Rachel A Jones
4.
41.89
BCS
Savannah J Raeder
5.
45.77
BCS
Hana Eid
 
Girls Back 50M 15-18
1.
32.11
BCS
Sarah L Shackelford
2.
32.40
BCS
Rachel Pak
3.
32.66
BCP
Olivia F Schmid
4.
35.55
BCS
Anna Richter
5.
36.23
BCP
Ashley T Mayes
6.
36.37
BCP
Amelia Eckloff
 
Girls Breast 25M 8&U
1.
28.40
BCP
Kaelyn S Hrabak
2.
29.38
BCP
Skylar D Dalil
3.
30.01
BCP
Molly R Bedford
4.
30.35
BCS
Olivia G Lundy
5.
30.93
BCS
Karina A Bird
6.
31.95
BCS
Audrey G Lambert
 
Girls Breast 50M 9-10
1.
46.72
BCS
Virginia L Fife
2.
47.57
BCP
Caleigh F Jones
3.
50.82
BCS
Fiona N Nguyen
4.
51.10
BCP
Julianne M Seanor
5.
52.14
BCS
Haley R Inscoe
6.
52.74
BCP
Madison K Bedford
 
Girls Breast 50M 11-12
1.
41.75
BCP
Juliana Wojcik
2.
43.29
BCP
Anneliese F Jones
3.
45.71
BCS
Samantha Field
4.
46.72
BCS
Gwendolyn E DeWeese
5.
47.47
BCS
Madison L Inscoe
 
Girls Breast 50M 13-14
1.
39.40
BCP
Jeanne H Seanor
2.
41.34
BCP
Rachel A Jones
3.
43.96
BCP
Erin G Jones
4.
44.74
BCS
Melanie A Walker
5.
44.97
BCS
Lani Kaneshiro
6.
50.14
BCS
Savannah J Raeder
 
Girls Breast 50M 15-18
1.
38.09
BCS
Bailey E Johnson
2.
38.63
BCS
Rachel Pak
3.
39.24
BCP
Shelby L Cleal
4.
39.59
BCP
Amelia Eckloff
5.
40.07
BCP
Delaney Parks
6.
45.56
BCS
Caitlin Cottrell
 
Girls Fly 25M 8&U
1.
20.87
BCP
Skylar D Dalil
2.
22.47
BCP
Molly R Bedford
3.
24.65
BCP
Kaelyn S Hrabak
4.
25.37
BCS
Norah Gonzalez
5.
27.06
BCS
Olivia G Lundy
6.
29.28
BCS
Abby A Garrett
 
Girls Fly 25M 9-10
1.
18.09
BCS
Emma Lundy
2.
18.93
BCP
Madison K Bedford
3.
18.98
BCS
Virginia L Fife
4.
19.02
BCS
Devon Rudolph
5.
21.48
BCP
Isabella Y Kim
6.
23.05
BCP
Cecily Erickson
 
Girls Fly 50M 11-12
1.
35.52
BCP
Skylar L Morrison
2.
35.72
BCP
Anneliese F Jones
3.
35.86
BCS
Cheyenne E Rodas
4.
39.30
BCS
Julia Lundy
5.
41.53
BCP
Kathleen I Altenburg
6.
46.30
BCS
Samantha Field
 
Girls Fly 50M 13-14
1.
32.56
BCP
Rachel A Jones
2.
32.58
BCP
Sophia J Kim
3.
33.05
BCP
Lilly M Cleal
4.
36.28
BCS
Melanie A Walker
5.
39.18
BCS
Lani Kaneshiro
6.
43.10
BCS
Hana Eid
 
Girls Fly 50M 15-18
1.
30.89
BCS
Rachel Pak
2.
33.34
BCP
Shelby L Cleal
3.
33.87
BCS
Anna Richter
4.
34.25
BCS
Bailey E Johnson
5.
35.22
BCP
Amelia Eckloff
6.
36.79
BCP
Delaney Parks
 
Girls IM 100M 8&U
1.
1:58.28
BCP
Skylar D Dalil
2.
2:01.30
BCP
Molly R Bedford
3.
2:14.16
BCS
Abby A Garrett
4.
2:16.91
BCS
Olivia G Lundy
 
Girls IM 100M 9-10
1.
1:33.58
BCS
Virginia L Fife
2.
1:38.93
BCS
Emma Lundy
3.
1:41.21
BCS
Megan K Coleman
4.
1:41.49
BCP
Madison K Bedford
5.
1:42.43
BCS
Devon Rudolph
6.
1:45.56
BCS
Jaydenne A Rodas
7.
1:47.34
BCP
Julianne M Seanor
8.
1:47.44
BCS
Michelle Y Yoon
9.
1:47.99
BCP
Abbey L Lucas
10.
1:49.55
BCS
Haley R Inscoe
11.
1:50.24
BCP
Cecily Erickson
12.
1:56.28
BCS
Raquel Walker
13.
3:02.06
BCS
Aurelia M Newman
 
Girls IM 100M 11-12
1.
1:20.48
BCP
Juliana Wojcik
2.
1:26.52
BCS
Cheyenne E Rodas
3.
1:30.30
BCP
Kathleen I Altenburg
4.
1:34.57
BCS
Madison L Inscoe
5.
1:36.46
BCS
Samantha Field
6.
1:38.60
BCS
Gwendolyn E DeWeese
7.
2:09.07
BCS
Genevieve Deady
 
Girls IM 100M 13-14
1.
1:14.49
BCP
Lilly M Cleal
2.
1:16.49
BCP
Rachel A Jones
3.
1:20.74
BCP
Jeanne H Seanor
 
Girls IM 100M 15-18
1.
1:14.09
BCP
Shelby L Cleal
 
Girls Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:05.25
BCP
Caleigh F Jones
Anneliese F Jones
Lilly M Cleal
Olivia F Schmid
2.
2:07.79
BCS
Emma Lundy
Cheyenne E Rodas
Melanie A Walker
Sarah L Shackelford
 
Girls Medley 100M Relay 8&U
1.
1:35.03
BCP
Molly R Bedford
Kaelyn S Hrabak
Skylar D Dalil
Audrey V Stevens
2.
1:43.98
BCS
Abby A Garrett
Olivia G Lundy
Norah Gonzalez
Eva J Sabol
 
Girls Medley 100M Relay 9-10
1.
1:17.66
BCS
Emma Lundy
Virginia L Fife
Devon Rudolph
Jaydenne A Rodas
 
Girls Medley 200M Relay 11-12
1.
2:28.15
BCP
Kathleen I Altenburg
Juliana Wojcik
Skylar L Morrison
Anneliese F Jones
2.
2:40.16
BCS
Julia Lundy
Madison L Inscoe
Cheyenne E Rodas
Samantha Field
 
Girls Medley 200M Relay 13-14
1.
2:38.85
BCS
Savannah J Raeder
Lani Kaneshiro
Melanie A Walker
Hana Eid
 
Girls Medley 200M Relay 15-18
1.
2:13.70
BCS
Rachel Pak
Bailey E Johnson
Anna Richter
Caitlin Cottrell
2.
2:15.11
BCP
Olivia F Schmid
Delaney Parks
Shelby L Cleal
Ashley T Mayes