Tue, October 22, 2019

The CSL

League Calendar

SIGN IN  
ABOUT CSL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2019 League Leaders
 
Boys 8&Under 25 Free
17.63
Andrew P Zimmerman
BCP
Girls 8&U 25 Free
16.83
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 50 Free
31.63
Matthew Char
AV
Girls 9-10 50 Free
31.76
Lila Sherman
FM
Boys 11-12 50 Free
28.34
Victor Li
CC
Girls 11-12 50 Free
30.19
Micaela Perezous
CY
Boys 13-14 50 Free
25.04
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 50 Free
28.22
Ellia D Kweon
MG
Boys 15-18 50 Free
24.4
Jackson T Knouse
BCP
Girls 15-18 50 Free
26.39
Sarah L Shackelford
BCS
Boys 8&Under 25 Back
21.96
Jake Sim
MG
Girls 8&Under 25 Back
20.6
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 50 Back
37.49
Matthew Char
AV
Girls 9-10 50 Back
36.26
Payton E Masten
CAS
Boys 11-12 50 Back
30.38
Christopher Qian
BL
Girls 11-12 50 Back
32.28
Nora Sherman
FM
Boys 13-14 50 Back
29.64
Albert Kang
MG
Girls 13-14 50 Back
31.96
Mackenzie L Gupton
AV
Boys 15-18 50 Back
26.9
Kyle Johnson
SR
Girls 15-18 50 Back
29.39
Sarah L Shackelford
BCS
Boys 8&Under 25 Breast
24.65
Maxwell K Camara
CC
Girls 8&Under 25 Breast
24.33
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 50 Breast
43.06
Matthew Char
AV
Girls 9-10 50 Breast
39.2
Payton E Masten
CAS
Boys 11-12 50 Breast
35.35
Cyrus Beauvais
FM
Girls 11-12 50 Breast
37.51
Angela Testani
SF
Boys 13-14 50 Breast
31.13
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 50 Breast
35.45
Ashley D Kirby
FF
Boys 15-18 50 Breast
31.31
Justin Lee
AV
Girls 15-18 50 Breast
34.34
Thalia C Costanza
MG
Boys 8&Under 25 Fly
20.69
Aiden N Church
SRD
Girls 8&Under 25 Fly
17.98
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 25 Fly
16.02
Jack M Miceli
ABF
Girls 9-10 25 Fly
15.17
Sunny B Chen
CAS
Boys 11-12 50 Fly
30.34
Christopher Qian
BL
Girls 11-12 50 Fly
32.0
Nora Sherman
FM
Boys 13-14 50 Fly
27.58
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 50 Fly
30.21
Carly E Lahr
FG
Boys 15-18 50 Fly
26.14
Kyle Johnson
SR
Girls 15-18 50 Fly
28.49
Alexa M Cuomo
MG
Boys 8&Under 100 IM
1:45.00
Aiden N Church
SRD
Girls 8&Under 100 IM
1:38.21
Maya R McCarney
CY
Boys 9-10 100 IM
1:20.74
Matthew Char
AV
Girls 9-10 100 IM
1:18.63
Payton E Masten
CAS
Boys 11-12 100 IM
1:07.66
Christopher Qian
BL
Girls 11-12 100 IM
1:11.12
Nora Sherman
FM
Boys 13-14 100 IM
1:02.26
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 100 IM
1:09.44
Angelina N Sagaow
CC
Boys 15-18 100 IM
59.15
Kyle Johnson
SR
Girls 15-18 100 IM
1:05.28
Alexa M Cuomo
MG
Boys 18&U 200 Free Relay
1:52.91
Charlie M Barker
Andrew T Char
Matthew Char
Justin Lee
AV
Girls 18&U 200 Free Relay
2:05.37
Mackenzie L Speilman
Payton E Masten
Natalie A Schlemmer
Kelli P McMillan
CAS
Mixed 18&U 200 Medley Relay
2:09.67
Christopher Qian
Hevi K Medde-Witage
Sydney E Davenhall
Audrey I Hayward
BL
Boys 8&Under 100 Medley Relay
1:37.68
James R Lumsden
Erik R Zhang
Noah H Sultan
Lukas P Lawrence
CAS
Girls 8&Under 100 Medley Relay
1:34.43
Sophia R Richards
Adelaide P Freund
Lexie A Morrison
Raegan T Ferguson
BCP
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:19.07
Chance Bennion
Matthew Char
Cooper L Fox
Greyson E Delaney
AV
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:11.47
Megan E Hiltner
Payton E Masten
Sunny B Chen
Josephina L Kritsky
CAS
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:21.87
Tyler Phillips
Owen K Flickinger
Joshua Rosensweig
William Aukema
FF
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:24.95
Mackenzie L Speilman
Claire M McMahan
Sydney C Schlabach
McKenna S Lyons
CAS
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:01.37
Albert Kang
Aaron E Suh
Nathan E Suh
Joshua Y Kim
MG
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:14.94
Isabel Z Will
Zoe Rand
Mackenzie L Gupton
Caroline Atkins
AV
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:51.65
Justin Lee
Nathan Yu
Brian Luong
Alexander J Lamb
SRD
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:03.16
Dana Korotovskikh
Lauren E Long
Kayla Graham
Jordan M Wenner
AV
 
 
Select year:
Full Year | Jan | Feb | Mar | Apr | May | Jun | Jul | Aug | Sep | Oct | Nov | Dec
October
8
Tue
7:30 pm
Team Rep Meeting - Chase Club