Sun, June 16, 2019

The CSL

About Us

SIGN IN  
ABOUT CSL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2019 League Leaders
 
Boys 8&Under 25 Free
18.71
Quinn M Connor Naylor
FF
Girls 8&U 25 Free
16.83
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 50 Free
32.08
Matthew Char
AV
Girls 9-10 50 Free
33.81
Sunny B Chen
CAS
Boys 11-12 50 Free
29.31
Andrew T Char
AV
Girls 11-12 50 Free
30.96
Anna C Klotz
ABF
Boys 13-14 50 Free
25.16
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 50 Free
29.66
Ellia D Kweon
MG
Boys 15-18 50 Free
24.4
Jackson T Knouse
BCP
Girls 15-18 50 Free
27.64
Sarah L Shackelford
BCS
Boys 8&Under 25 Back
22.87
Bourne Choi
ABF
Girls 8&Under 25 Back
21.0
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 50 Back
37.97
Matthew Char
AV
Girls 9-10 50 Back
39.96
Payton E Masten
CAS
Boys 11-12 50 Back
34.56
Gavin C Harrison
ABF
Girls 11-12 50 Back
34.91
Anna C Klotz
ABF
Boys 13-14 50 Back
32.0
Dax P Gorman
BCS
Girls 13-14 50 Back
33.22
Mackenzie L Gupton
AV
Boys 15-18 50 Back
28.49
Thomas Soh
CC
Girls 15-18 50 Back
31.0
Sarah L Shackelford
BCS
Boys 8&Under 25 Breast
28.31
Dylan C Siems
FG
Girls 8&Under 25 Breast
26.59
Maya R McCarney
CY
Boys 9-10 50 Breast
44.14
Matthew Char
AV
Girls 9-10 50 Breast
43.0
Payton E Masten
CAS
Boys 11-12 50 Breast
38.02
Thomas M Nguyen
HV
Girls 11-12 50 Breast
40.84
Azmera P Gebre
AKC
Boys 13-14 50 Breast
31.34
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 50 Breast
38.71
Natalie A Schlemmer
CAS
Boys 15-18 50 Breast
34.76
Matthew J Stewart
CHD
Girls 15-18 50 Breast
36.13
Jordan M Wenner
AV
Boys 8&Under 25 Fly
22.16
Jake Sim
MG
Girls 8&Under 25 Fly
18.42
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 25 Fly
18.09
John P Harrison
ABF
Girls 9-10 25 Fly
16.15
Sunny B Chen
CAS
Boys 11-12 50 Fly
33.47
Thomas M Nguyen
HV
Girls 11-12 50 Fly
33.96
Anna C Klotz
ABF
Boys 13-14 50 Fly
27.78
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 50 Fly
32.34
Carly E Lahr
FG
Boys 15-18 50 Fly
27.99
Thomas Soh
CC
Girls 15-18 50 Fly
29.87
Alexa M Cuomo
MG
Boys 8&Under 100 IM
2:15.93
Seth M Zavada
MG
Girls 8&Under 100 IM
1:43.79
Lexie A Morrison
BCP
Boys 9-10 100 IM
1:33.60
Jack M Miceli
ABF
Girls 9-10 100 IM
1:29.37
Payton E Masten
CAS
Boys 11-12 100 IM
1:19.27
Gavin C Harrison
ABF
Girls 11-12 100 IM
1:20.15
Azmera P Gebre
AKC
Boys 13-14 100 IM
1:02.88
McGrath P Marsh
AKC
Girls 13-14 100 IM
1:13.88
Angelina N Sagaow
CC
Boys 15-18 100 IM
1:13.18
Ryan Murphy
CAS
Girls 15-18 100 IM
1:14.71
Aleigha C Scherber
BCP
Boys Mixed 200 Free Relay
1:57.47
Charlie M Barker
Andrew T Char
Matthew Char
Theodore D Wenner
AV
Girls Mixed 200 Free Relay
2:08.65
Isabel Z Will
Samantha E Landry
Ella G Rieben
Jordan M Wenner
AV
Boys 8&Under 100 Medley Relay
1:38.72
Luke M Mailloux
Dylan C Siems
Evan C Copeland
James D Flores
FG
Girls 8&Under 100 Medley Relay
1:40.90
Lucy B Donaldson
Caitlin H Klein
Maya R McCarney
Piper A Welly
CY
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:20.52
Ian D Ferner
Matthew Char
Cooper L Fox
Greyson E Delaney
AV
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:11.93
Megan E Hiltner
Payton E Masten
Sunny B Chen
Josephina L Kritsky
CAS
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:26.16
Phillip H Kim
Aaron E Suh
Matthew M Kweon
Aidan J Lintott
MG
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:29.76
Scarlett A Gray
Azmera P Gebre
Leila G Bodner
Clara C Miller
AKC
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:08.40
Alexander R Gil
McGrath P Marsh
David J Herrmann
Jackson D McManus
AKC
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:17.23
Mackenzie L Gupton
Caroline Atkins
Zoe Rand
Isabel Z Will
AV
Boys 15-18 200 Medley Relay
2:02.68
Carl Blakney
Kyle McCleskey
Lukas Hu
Conor Krouse
FF
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:12.71
Sarah K Yoon
Thalia C Costanza
Alexa M Cuomo
Jasmin Kim
MG
 
 
About Colonial Swimming League